Vyhřívané stolky jako venkovní topení v Après-Ski bar u Svatého Vavřince

Výhodou našich elektricky vyhřívaných stolků Galavito Heating Table je široká variabilita a velká přizpůsobivost. Naše stolové nohy s infrazářičem lze totiž nainstalovat pod jakoukoliv stolovou desku. Skvělým příkladem, který tuto variabilitu ilustuje je Après-Ski bar u Aparthotelu Svatý Vavřinec v Peci pod Sněžkou.

Après-Ski bar je místo, ve kterém si mohou lyžaři odpočinout a pochutnat si něčem na zahřátí. Pocit tepla a pohody jim venku také dodávají vyhřívané podnože Galavito Heating Table. Podnože s elektrickým infrazářičem jsou pevně přimontovány k dřevěné podestě. Na dvojici vyhřívaných noh je tak nainstalovaná masivní dřevěná stolová deska. Lyžaři a hosté Aparthotelu sedí na pevných dřevěných lavicích s opěradlem. Celý Après-Ski bar tak tvoří hřejivé místo setkání a odpočinku.

Infra topení Après-Ski baru u Svatého Vavřince

Designový horský Aparthotel Svatý Vavřinec se nachází v přirozeném centru Pece pod Sněžkou a přitom 100 metrů od přibližovacího vleku do SkiResortu Černá Hora – Pec. Aparthotel je skvělým příkladem horské architektury a špičkového designu. V prostorách Aparthotelu naleznete pod jednou střechou vše, co budete potřebovat. Například hernu pro nejmenší, teenagery i dospělé, krkonošské wellness a v restauraci si vychutnáte na gastronomických zážitcích. Kuchaři Aparthotelu připravují nezapomenutelná jídla na italském X-Oven grilu na mangrovníkovém dřevě.

Více informací od Aparthotelu Svatý Vavřinec najdete na www.svatyvavrinec.cz

Pokud byste také chtěli pro vytápění na venkovní předzahrádky použít vyhřívané stolky Galavito Heating Table, napište nám na info@galavito.cz nebo se s námi spojte telefonicky na +420 736 177 368.

Rádi vám představíme jak naše unikání stolky s topením, tak širokou paletu venkovního vybavení pro restaurační předzahrádky a terasy. Dodáváme jak stolové podnože, ale také židle pro použití venku, stolové desky a ohrazení venkovních restauračních zahrádek.

Menu