Galavito ve filmu Láska na zakázku

Naše vyhřívané stolky Galavito Heating Table si zahrály vedlejší roli v romantické komedii Láska na zakázku. Ve filmu z prostředí reklamní agentury, kde hlavní hrdinka získá práci svých snů, naše stolky uvidíte přímo v akci. Vyhřívané stolky hrají v reklamě na samy sebe. Filmová scéna se natáčela v listopadu 2021 ateliéru na zeleném pozadí.

Galavito film Láska na zakázku

Zajímavostí je, že se v této scéně objevil také syn skutečných majitelů firmy Galavito s.r.o., která vyhřívané stolky Galavito Heating Table v Česku vyrábí. Stolky a syn jsou součástí zápletky, kdy si jeho filmový otec Jaromír Nosek přeje, aby si syn zahrál v reklamě na jeho výrobek – vyhřívané stolky Galavito model RESTO. Nejmladší člen rodinné firmy Galavito s.r.o. si ve filmu Láska na zakázku dokonce střihne dvojroli, a to mu v době natáčení nebyl ani rok. V roli milenky se ve filmu také mihne Ece Ergüney Hnatek, která je polovinou firmy Galavito s.r.o.

Láska na zakázku film Galavito

Historie firmy se začala psát v roce 2013, kdy se tehdy ještě partnerský pár Milan Hnátek a Ece Ergüney rozhodli vyvinout a vyrábět vyhřívaný stolek, který by vyřešil problém chladu během sezení venku. Také díky spolupráci s podnikatelským inkubátorem ČVUT se jim to nakonec podařilo a v současné době se jejich výrobky prodávají nejen v Česku, ale také v celé Evropě. Dnes již manželé se společně intenzivně věnují dalšímu rozvoji firmy a vyvinuli také další modely – vyšší barový stolek BISTRO DUO a nový model NEO.

V českém filmu Láska na zakázku se dále objeví slavná herecká jména jako Jiří Krampol, který hraje sám sebe, dokonce si tam vystřihne „postelovou scénu“. Sexistického šéfa reklamní agentury si ve filmu zahrál Václav Vydra. Hlavní hrdinku ve filmu Láska na zakázku hraje režisérka a scénáristka v jedné osobě – Eva Toulová. Jejím filmovým partnerem je herec Martin Kraus. V další rolích hrají Valerie Zawadská, Igor Bareš a Uršula Kluková.

Jelikož se jedná o letní romantickou komedii, takže věříme, že vás Láska na zakázku zahřeje u srdce a díky vyhřívaným stolkům Galavito Heating Table vám bude teplo venku po celý rok.

Menu