Vyhřívaný stolek RESTO

15990  + DPH 21 %

Uspokojte potřeby hostů, kteří si chtějí i při studenějším počasí užívat chvíle strávené venku. Prodloužíte venkovní sezónu, nalákáte více hostů, zvýšíte zisky a přitom se vám investice vrátí do měsíce.

Ekologický venkovní infrazářič je navržený pro nerušené posezení hostů na předzahrádkách restaurací a kaváren při chladném počasí. U kávy či oběda si tak vychutnají čas strávený venku, který podpoří sálavé topení. Vyhřívaný stolek RESTO nachází oblibu také při nekomerčním použití – doma na terase, pergole, verandě či zahradě.

Ve všech případech zdroj tepla integrovaný do stolové podnože zahřívá od nohou a zpříjemňuje čas strávený venku

Popis

Bez stolové desky. Pro její výběr navštivte prosím sekci Stolové desky.
Výška 72 cm a váha 15 kg.
Rozměry stolové základny: 45 × 45 cm
Zdroj energie: 230V ~50 Hz. Výkon topné zářivky: 1,2 kW
Stupeň krytí: IP44

Výhody vyhřívaného stolku RESTO

Rychlé teplo za pár sekund a v okruhu 360 °
Jakmile hosté k venkovnímu infrazářiči usednou, během několika vteřin je obejme náruč komfortního tepla. RESTO hřeje od nohou a směřuje jen tam, kam má. Lidé se u vás rádi zdrží, protože pocit nezaměnitelného pohodlí je nepustí.

Pohodlí hostů za 6 Kč/hod.
Tepelný komfort vyvolá u hostů pocity jedinečného pohodlí. Na předzahrádku se budou pravidelně vracet na jaře i na podzim. Prodloužíte venkovní sezónu, zvýšíte tržby a získáte věrné zákazníky. Investice do hřejivého venkovního posezení se vám rychle vrátí (provoz plynového topení stojí od 30 Kč/hod.).

Elegantní styl lákající hosty
Stolová podnož se zabudovaným infrazářičem výborně funguje a zároveň dokáže dotvořit celkově zajímavý styl předzahrádky. K podnoži můžete použít svou stolovou desku, nebo si vybrat z naší široké palety tvarů a designu.

Venkovní hřejivé posezení, které nemusíte uklízet
RESTO je odolný proti větru i stříkající vodě, a proto dlouho vydrží. Zabírá méně místa a je mnohem výkonnější a úspornější, než nevzhledné plynové zářiče.

Bezpečný provoz podložený certifikací
Venkovní infrazářič splňuje přísné české a evropské bezpečnostní normy. Jeho používání je tak bezpečné venku při komerčním i nekomerčním používání i pro nejmenší a domácí mazlíčky, kteří se nemohou nijak zranit.

Přizpůsobení pro posílení značky
Podpořte s venkovním infrazářičem RESTO svou vlastní značku. Po domluvě vám podnož vyhřívaného stolku vyzdobíme vaším logem či designovým vzorem. Vaši zákazníci si vás nikdy s nikým nespletou.

Ke stažení

Návod na použití vyhřívaného stolku Galavito Heating Table RESTO (PDF, xx KB)

Infratopení Galavito Heating Table Vás přijde jen na 3-5 Kč/hod.
Klasické plynové zářiče Vás ale stojí od 30 Kč/hod, nutí před hosty manipulovat s plynovými lahvemi a složitě zapalovat plynovou lampu/zářič.

Menu