Zpětný odběr elektrozařízení

Při vývoji a výrobě našeho elektrického venkovního topení Galavito Heating Table dbáme na přírodu. Každý výrobek je navržen tak aby svou výrobou a použitím nezatěžoval životní prostředí. Výrobek je zabalen do kartonové krabice, která se dá snadno zlikvidovat a recyklovat. Samotné tělo výrobku je vyrobeno z kovu, který se také velmi snadno zrecykluje.

Společnost Galavito s.r.o. vyrábějící a prodávající jedinečné elektrické topení Galavito Heating Table je zapojena v kolektivním systému pro zpětný odběr, zpracování a likvidaci elektrozařízení – REMA Systém. Hlavní činností REMA Systém je ochrana životního prostředí zabezpečením efektivní recyklace odpadů elektrických a elektronických zařízení (OEEZ). Za tímto účelem REMA Systém zajišťuje organizaci sběru, třídění, nakládání a recyklaci v celé České republice.

Stará a nepotřebná elektrozařízení nepatří do kontejnerů na komunální odpad. Takže pokud Vám naše elektrické zařízení doslouží a chcete jen zlikvidovat, přinášíme možnosti, jak jednoduše a bezplatně odevzdat svá vysloužilá elektrozařízení.

Jak se zbavit starého spotřebiče?

Prostřednictvím veřejně dostupné sběrné sítě společnosti REMA Systém, která je určena pro zpětný odběr: http://www.remasystem.cz/sberna-mista/ nebo také prostřednictvím veřejně dostupné sběrné sítě, která je určena pro zpětný odběr https://isoh.mzp.cz/registrmistelektro

Dále můžete využít svozu starého elektro zařízení

Menu