Vyhřívaný stolek BISTRO DUO

19990  + DPH 21 %

Venkovní vyhřívaný stolek BISTRO DUO slouží k zahřátí stojících hostů, kteří si chtějí i při nepříznivém počasí venku v klidu vychutnat svou cigaretu, kávu, nebo si promluvit s přáteli.

Stolek je vybavený 109 cm vysokou podnoží se 2 infratrubicemi, díky kterým je možné regulovat intenzitu topení.

Hosté si tak díky zahřívání naplno užijí pobyt venku před restaurací, na předzahrádce či terase.

Kategorie:

Popis

Bez stolové desky. Pro její výběr navštivte prosím sekci Stolové desky.
Výška 109 cm a váha 25,5 kg.
Zdroj energie: 230V ~50 Hz. Výkon topné zářivky: 2× 1,2 kW
Stupeň krytí: IP44

Výhody vyhřívaného stolku BISTRO DUO

Zahřátí hosté ve vteřině a v okruhu 360 °
Všichni hosté se při stoupnutí ke stolku s venkovním tepelným zářičem ihned zahřejí. BISTRO DUO je vybavený 2 infratrubicemi, které sálají po celém okruhu stolku během několika vteřin po zapnutí. Hosté nebudou řešit nic jiného, než jak si čas strávený u vás užívají.

Jedinečný komfort pro hosty od 6 Kč/hod.
Zahřátý host rovná se spokojený host. Investice do vyhřívaného stolku se vám vyplatí a rychle vrátí. Zákaz kouření kuřáky vyhnal ven a vy jim můžete dopřát to, co jinde v chladných dnech na jaře, na podzim i v zimě nemají – nemusejí spěchat a vychutnají si svůj požitek v teple.

2 infratrubice pro regulaci teploty
Venkovní tepelný zářič BISTRO DUO je vyzbrojený 2 topnými infratrubicemi: Poskytují dostatek tepla i při velmi nepříznivém počasí – můžete zapnout jednu, nebo obě naráz. Ovládáte nejenom míru tepelného záření, ale také kontrolujete spotřebu.

Vkusný doplněk dolaďující styl
Výhřevný stolek pro stojící hosty výborně funguje, ale svým designem také vábí zákazníky. Jedinečný styl zaujme na první pohled a vzbuzuje v hostech zvědavost. Rádi si ho vyzkouší, povypráví o něm svým přátelům a šíří dobrou pověst vaší značky. Stolek lze navíc opatřit světlem v základně.

Bez uklízení a se snadnou údržbou
BISTRO DUO se nezalekne silného větru, ani stříkající vody. Na přání lze stolek opatřit bezpečnostním okem určeným k zabezpečení řetězem či ocelovým lankem.

Provoz bez rizika s maximální bezpečností
Venkovní infrazářič splňuje přísné české a evropské bezpečnostní normy. Jeho každodenní provoz je tak bezpečný při používání venku na zahrádkách, terasách i pergolách. Dospělí, děti, ani domácí mazlíčci se nemohou žádným způsobem zranit.

Úpravy na míru pro budování vaší značky
Doveďte své vyhřívané stolky k naprosté dokonalosti. BISTRO DUO rádi upravíme podle vašich představ: Můžeme ho doplnit vaším logem, vzorem a samozřejmě stolovou deskou dle vašeho výběru. Díky tomu budete nezaměnitelní.

Ke stažení

Návod na použití vyhřívaného stolku Galavito Heating Table BISTRO DUO (PDF, xx KB)

Infratopení Galavito Heating Table Vás přijde jen na 6 Kč/hod.
Klasické plynové zářiče Vás ale stojí od 30 Kč/hod, nutí před hosty manipulovat s plynovými lahvemi a složitě zapalovat plynovou lampu/zářič.

Menu