Infratopení Galavito Heating Table versus plynová topidla

O tom, které venkovní topení je nejlepší na terasu nebo zahradu a jak efektivně zahřát hosty na předzahrádce, jsme psali již v našem předcházejícím článku. V tomto článku se zaměříme na konkrétní výhody inovativního venkovního topení Galavito Heating Table.

Jedinečností tohoto venkovního elektrického topení je, že je integrováno přímo ve stolové noze (podnoži). Jedná se tedy o venkovní topení, které je přímo součástí stolové nohy, a příjemně tak hřeje hosty přesně tam, kde je potřeba – tedy od nohou.

Až 10× levnější provoz

Hlavní výhodou elektrického topení oproti plynovým terasovým topidlům je, že vyhřívaný stolek Galavito Heating Table má asi 10x levnější provoz (3 – 5 Kč/hod dle tarifu elektřiny) než běžný venkovní tepelný zářič na plyn, jehož spotřeba je asi 30 Kč za hodinu.

Nehledě na to, že za hodinu provozu plynové topidlo spotřebuje asi 1 kg propan-butanu a vyprodukuje 2,5 kg zplodin v podobě CO2, který vzniká hořením plynu.

Elektrický infrazářič Galavito Heating Table funguje na principu infrazáření (podobě jako Slunce hřeje jen objekty ne vzduch), může být použito jak venku, tak i v interiéru, nebo v zasklených zimních zahradách a terasách.

Odpadá nutnost před hosty manipulovat s plynovými lahvemi

Při použití tohoto elektrického topidla odpadá nutnost před hosty manipulovat s plynovými lahvemi, složitě plynovou lampu/zářič zapalovat a hlavně to, že je topení součástí stolku, znamená, že elektrické topení nezabírá na předzahrádce, terase nebo balkoně další místo.

Restaurace nebo kavárna tak může prostor využít na maximum, použít více stolků a v konečném důsledku také vydělat více peněz.

Zahradní plynové zářiče vypouštějí škodlivé zplodiny

Zahradní plynové zářiče vypouštějí škodlivé zplodiny způsobující bolest hlavy a hlavně je to otevřený oheň, jež je potenciální bezpečnostní riziko.

Naproti tomu venkovní elektrické topidlo Galavito Heating Table stačí jen snadno zapojit do sítě a již během několika vteřin se dostaví pocit tepla. Elektrické topení si také hosté mohou ovládat sami a případně jednoduše spínačem zapnout nebo vypnout.

Výhody vyhřívaného stolku Galavitio Heating Table tedy jsou

  • Nezabírá místo – snadno může být namontován pod jakoukoliv stolovou desku
  • 10× levnější a mnohem efektivnější venkovní topení
  • Úsporné topení – náklady 3-5 Kč na hodinu provozu dle tarifu elektřiny
  • Bezpečný a odolný výrobek vyroben z kvalitních materiálů
  • Elegantní venkovní topení – vysoce účinné infratopení, které od nohou hřeje 360° dokola

Výrobek je bezpečný a splňuje přísné evropské normy a nařízení

Vyhřívaný stolek Galavito Heating Table byl testován a certifikován Elektrotechnickým zkušebním ústavem v Praze (EZÚ), což zaručuje, že výrobek je bezpečný a splňuje přísné evropské normy a nařízení. Galavito Heating Table je tedy bezpečný jak pro děti, tak i domácí mazlíčky.

Elektrické venkovní topení Galavito Heating Table získalo certifikaci na stupeň krytí IP44, což znamená, že vyhřívaný stolek je chráněn proti stříkající vodě ve všech úhlech.

Také má CE a může být prodáván v celé Evropské unii.

Menu