Pronájem venkovního topení Galavito zahřeje vaši venkovní akci

Adventní čas je obdobím firemních večírků, nebo venkovních vánočních trhů. K těmto venkovním akcím se nejvíce hodí náš vyšší vyhřívaný stolek Galavito Heating Table model BISTRO DUO 109.

Otevírání mladého Beaujolais v závěru listopadu sice nemělo ještě plnohodnotnou vánoční atmosféru, ale i tak ve vinném baru Advivum ve Slovanském domě naše pronajaté vyhřívané stolky Galavito vytvořily hřejivou pohodu.

Pití mladého vína Beaujolais Nouveau z francouzské oblasti Beaujolais se tradičně koná každý 3. čtvrtek v listopadu a slaví se rituálním otevíráním lahví úderem půlnoci. Tuto francouzskou tradici si připomněl pražský vinný bar Advivum, kde si můžete vybrat vína od světoznámých vinařů. Advivum se ve svém sortimentu soustředí hlavně na tradiční vinařské velmoci (Francie, Španělsko, Itálie), ale v jejich portfoliu najdete i několik předních vinařství z České republiky.

Kromě vína v Advivum můžete také ochutnat tradiční francouzské sýry, uzeniny a olivy. Ve vinném baru Advivim můžete posedět každý den od 10 do 23 hodin, kromě neděle. U našich vyhřívaných stolků Galavito Heating Table se můžete ohřát minimálně do konce roku 2019.

pronájem venkovního topení
pronájem venkovního topení Galavito

Pokud byste si také chtěli na vaši venkovní akci v Advivum pronajmout elektricky vyhřívané stolky Galavito Heating Table, neváhejte nám napsat na info@galavito.cz nebo zavolejte na +420 736 177 368.

Může se jednat jak o firemní večírky, garden party, svatby, oslavy, ale také další venkovní akce, jako to bylo například v případě otevírání Beaujolais ve vinném baru Advivum.

pronájem venkovního topení Slovanský dům

Díky našim infrazářičům zabudovaných ve stolové podnoži budou vaši hosté v teple i během mrazivého počasí. Vyhřívaný stolek tak jistě ocení kuřáci, kteří venku nezmrznou během své kuřácké pauzy.

Menu