Jak správně vybrat vybavení na venkovní předzahrádku

Řešíte, jak vybrat správné vybavení na venkovní předzahrádku? Jste na správném místě. Jako specialita na venkovní stolování a vybavení restauračních předzahrádek máme pro vás několik užitelných tipů a doporučení, jak restaurační předzahrádku správně vybavit.

V prvé řadě byste si měli rozmyslet, zda budete restaurační předzahrádku používat jen během letní sezóny nebo se ji budete snažit provozovat co i nejdéle během chladných měsíců. Tedy například brzy na jaře nebo pozdě na podzim. Letní předzahrádky mají smysl v teplém počasí, když si hosté chtějí užít jídlo a pití na čerstvém vzduchu a nikomu se nechce být „zalezlí“ uvnitř. Dnes však existují i možnosti, jak provoz restaurační předzahrádky prodloužit i mimo teplé měsíce. K tomu například skvěle poslouží hřející stoly Galavito Heating Table, o kterých se rozepíšeme dále.

Restaurační předzahrádka může rozšířit omezenou vnitřní kapacitu vaší provozovny a nalákat k posezení hosty, kteří procházejí okolo. Zejména v turisticky zajímavých lokalitách má smysl provoz restaurační předzahrádky prodloužit co nejdéle, aby vám přinášela zisk. Během chladnějších měsíců nebo ošklivého počasí se budete muset připravit na to, že bude nutné prostor také částečně nebo úplně vyhřívat. Díky venkovnímu topení bude hostům na předzahrádce příjemně a zdrží se déle.

Jako efektivní venkovní topení můžete na předzahrádku umístit hřející stolky Galavito Heating Table. Tyto výhřevné stolky mají ve stolové podnoži elektrický infrazářič, takže venkovní topené nezabírá extra místo a navíc hosty příjemně zahřejí od nohou.

Jako doplněk z vyhřívaným stolkům vám také nabízíme celoroční ohrazení předzahrádky. Díky tomu, že se dá toto ohrazení snadno vytáhnout nahoru až skoro do 2 m výšky, neb naopak stáhnout dolů na výšku cca 120-140 cm je možné jej používat jak během léta, tak i zimy bez nutnosti nějaké složité demontáže mimo sezónu. Vysouvací ohrazení je velmi variabilní.
Skleněné ohrazení nejen vymezí prostor vaší předzahrádky, ale pokud na hosty fouká vítr nebo jed chlad, je možné je snadno vytáhnout nahoru. Zdvih zasklení je buď na dálkově na elektrický pohon nebo manuálně. My v Galavito pro naše zákazníky nabízíme obě řešení. Elektricky vysouvací zasklení předzahrádky najdete například v restauraci U Prince na Staroměstském náměstí v Praze.

Pokud plánujete venkovní posezení jen jako sezónní záležitost během léta, nemusíte venkovní topení až zas tolik řešit, ale měli byste se zaměřit na praktickou stránku venkovního mobiliáře. Jestliže stolky a židle budete každý večer sklízet, bylo by dobré vybrat takové stolky, které jsou lehké a zároveň stabilní. U nás si vybere každý. Stačí, když nám napíšete na info@galavito.cz a rádi vám doporučíme ten nejlepší venkovní nábytek pro vás.

Co se týče stolových desek je nutné mít na paměti, že nábytek vlivem změny teplot, deštěm a přímým sluncem dost trpí. Proto vždy vybírejte kvalitní vybavení, které je pro použití venku vhodné. Například stolové desky Topalit, které naše firma Galavito s.r.o. dodává se vyznačují vysokou kvalitou, odolností a jsou vhodné jak do interiéru, tak hlavně na venkovní použití. Materiál stolových desek odolává UV záření a povětrnostním vlivům. Toto odolnost zajišťuje povrchová úprava XD surface.

Další výhody stolových desek Topalit jsou:

  • Snadné čištění a jednoduchá údržba
  • Nenasávají vodu a mohou být na dešti
  • Široká nabídka tvarů, velikostí a dekorů
  • Hladký a odolný povrch

Při vybavování své restaurační předzahrádky byste také neměli zapomenou na slunečníky nebo jiné zastření. To vaše hosty bude chránit jak před pražícím sluncem, tak případným deštěm. V naší nabídce máme mnoho typů a modelů, stačí když nám napíšete na info@galavito.cz nebo zavoláte na +420 736 177 368 a rádi vám pomůžeme s výběrem venkovního nábytku pro restauraci či kavárnu, ale i na zahradu doma.

Pokud by vás ohledně venkovního posezení a vybavení restauračních předzahrádek cokoliv zajímalo, neváhejte se na mě nás kdykoliv obrátit. Jsme vám plně k dispozici a navrhneme vám to nejlepší řešení s ohledem na vás rozpočet a také představu. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Vždy uděláme vše pro to, abyste byli vy a vaši hosté spokojeni.

Pro více informací nám napište na info@galavito.cz nebo zavolejte na +420 736 177 368.

Menu