Topení na terasu, díky kterému si užijete pobyt venku po celý rok

Hledáte účinné topení na terasu? Mnoho lidí jako první napadne infrazářič pověšený na zdi nebo u stropu. Ještě hůře – plynová topidla ve tvaru houby. Doba ale pokročila a existuje řešení, které zpříjemní vaše posezení na terase, je efektivní a nezabírá místo navíc.

Infra topení na terasu schované ve stolku

Díky infra topení zabudovaném ve stolové podnoži hřejí vyhřívané stolky Galavito Heating Table od nohou. Najdete je v mnohých českých a evropských restauracích a kavárnách. Tato funkční a zároveň elegantní elektrická topidla si čím dál tím víc lidí pořizuje také domů na terasu.

Vyhřívaný stolek Galavito Heating Table hřeje od nohou

S naším elektrickým topením, které ohřívá lidi sedící u stolu a ne vzduch, si můžete na své terase vytvořit příjemné posení. Na terase, balkóně nebo zahradě můžete uspořádat venkovní oslavu, relaxovat s rodinou a přáteli, nebo si prostě jen užívat pobytu na čerstvém vzduchu po celý rok bez toho, abyste na sebe museli vrstvit oblečení a choulit se do bundy.

Snadné použití a vysoká efektivita topení

Vyhřívaný stolek Galavito Heating Table byl navržen tak, aby byl snadno a rychle použitelný a mohl být umístěn kdekoli na terase. Elegantní design a kvalitní provedení stolku se bude hodit k jakémukoli stylu a venkovnímu nábytku.

Díky výkonu infra trubice 1,2 kW poskytne dostatek příjemného tepla a vaši terasu doslova rozzáří. Elektřina je navíc levnější a ekologičtější než plyn. Tím pádem vám elektrické topení ve stolové podnoži pomůže ušetřit náklady na energie, zatímco vy si budete celoročně užívat pobyt na terase.

Pocit tepla okamžitě

Další výhodou elektrického topení Galavito Heating Table je snadný provoz a nenáročná údržba. Když zrovna venkovní topení na terasu nepoužíváte, tak vám nadále slouží jako stůl. Zima vás už na terase nikdy nepřekvapí, protože topidlo zapnete stisknutím jediného tlačítka a pocit tepla se dostaví skoro okamžitě.

Objednejte si na svou terasu elektrické topení Galavito Heating a užívejte si tepla a pohody venku po celý rok. S Galavito Heating Table můžete mít terasu, kterou vám budou závidět vaši sousedi, a návštěvy se k vám budou rádi vracet.

Pro více informací nás kontaktujte na info@galavito.cz nebo nám zavolejte na +420 736 177 368. Nebo nás můžete sledovat na Instagramu.

Vyhřívaný stolek RESTO

15990  + DPH 21 %

Uspokojte potřeby hostů, kteří si chtějí i při studenějším počasí užívat chvíle strávené venku. Prodloužíte venkovní sezónu, nalákáte více hostů, zvýšíte zisky a přitom se vám investice vrátí do měsíce.

Ekologický venkovní infrazářič je navržený pro nerušené posezení hostů na předzahrádkách restaurací a kaváren při chladném počasí. U kávy či oběda si tak vychutnají čas strávený venku, který podpoří sálavé topení. Vyhřívaný stolek RESTO nachází oblibu také při nekomerčním použití – doma na terase, pergole, verandě či zahradě.

Ve všech případech zdroj tepla integrovaný do stolové podnože zahřívá od nohou a zpříjemňuje čas strávený venku

Popis

Bez stolové desky. Pro její výběr navštivte prosím sekci Stolové desky.
Výška 72 cm a váha 15 kg.
Rozměry stolové základny: 45 × 45 cm
Zdroj energie: 230V ~50 Hz. Výkon topné zářivky: 1,2 kW
Stupeň krytí: IP44

Výhody vyhřívaného stolku RESTO

Rychlé teplo za pár sekund a v okruhu 360 °
Jakmile hosté k venkovnímu infrazářiči usednou, během několika vteřin je obejme náruč komfortního tepla. RESTO hřeje od nohou a směřuje jen tam, kam má. Lidé se u vás rádi zdrží, protože pocit nezaměnitelného pohodlí je nepustí.

Pohodlí hostů za 6 Kč/hod.
Tepelný komfort vyvolá u hostů pocity jedinečného pohodlí. Na předzahrádku se budou pravidelně vracet na jaře i na podzim. Prodloužíte venkovní sezónu, zvýšíte tržby a získáte věrné zákazníky. Investice do hřejivého venkovního posezení se vám rychle vrátí (provoz plynového topení stojí od 30 Kč/hod.).

Elegantní styl lákající hosty
Stolová podnož se zabudovaným infrazářičem výborně funguje a zároveň dokáže dotvořit celkově zajímavý styl předzahrádky. K podnoži můžete použít svou stolovou desku, nebo si vybrat z naší široké palety tvarů a designu.

Venkovní hřejivé posezení, které nemusíte uklízet
RESTO je odolný proti větru i stříkající vodě, a proto dlouho vydrží. Zabírá méně místa a je mnohem výkonnější a úspornější, než nevzhledné plynové zářiče.

Bezpečný provoz podložený certifikací
Venkovní infrazářič splňuje přísné české a evropské bezpečnostní normy. Jeho používání je tak bezpečné venku při komerčním i nekomerčním používání i pro nejmenší a domácí mazlíčky, kteří se nemohou nijak zranit.

Přizpůsobení pro posílení značky
Podpořte s venkovním infrazářičem RESTO svou vlastní značku. Po domluvě vám podnož vyhřívaného stolku vyzdobíme vaším logem či designovým vzorem. Vaši zákazníci si vás nikdy s nikým nespletou.

Ke stažení

Návod na použití vyhřívaného stolku Galavito Heating Table RESTO (PDF, xx KB)

Menu