Galavito RESTO: Vášeň pro venkovní stolování

Naší vášní je venkovní stolování. Rádi posedíme na čerstvém vzduchu a k tomu si dáme něco dobrého. Nechtělo se nám čekat pouze na vlahé letní dny, ale chtěli jsme si užívat posezení venku i na jaře, kdy to ještě není na tričko, nebo během babího léta, kdy už to na tričko zase není.

Proto jsme se rozhodli, že si pobyt venku na čerstvém vzduchu zpříjemníme. Vyvinuli jsme unikátní elektrické venkovní topení Galavito Heatig Table. Výhodou našeho řešení je, že jej snadno přimontujete pod jakoukoliv stolovou desku a hřeje přesně tam, kde je potřeba – tedy od nohou. Přece už naše babičky nám říkali: „nohy musíš mít v teple“.

Naše elektrické topení Galavito Heating Table funguje na principu infračerveného záření, které ohřívá jen osoby sedící u stolu a ne vzduch. Proto vás naše topení příjemně zahřeje i venku a nemusíte vyhřívat celý prostor. Funguje to jako sluníčko, které na jaře příjemně hřeje do tváře, i když ve stínu je ještě chladno.

Pokud také máte rádi čerstvý vzduch a posezení venku, díky našemu zařízení si společné chvíle venku můžete užít ještě příjemněji. Naše venkovní topení je primárně určeno pro restaurace, kavárny, bary a je navrženo tak, aby obstálo v těžkých podmínkách, které představuje každodenní gastronomický provoz, ale jistě jej oceníte i na své terase nebo balkóně. Plášť zářiče je vyroben z nerezové oceli a černé díly lakovány odolným práškovým lakem.

Není nad to si svou ranní kávu nebo večeři vychutnat na balkóně, terase či pod pergolou. Díky Galavito Heating Table bude váš zážitek z venkovního stolování ještě příjemnější.

Menu