Galavito inspirovalo začínající podnikatele na konferenci DA-SPACE

Příběh společnosti Galavito s.r.o. a vyhřívaných stolků Galavito Heating Table je ztělesněním podnikatelského snu a příkladem úspěšné start-up firmy, která se od „nápadu na ubrousku“ dokázala vypracovat až na fungující plnohodnotný podnik s vlastním jedinečným výrobkem a se spokojenými zákazníky.

Firma Galavito s.r.o. je inspirací pro další mladé podnikatele a výsledky své práce tak například prezentovala v pátek 17. 3. 2017 na mezinárodním setkání týmu zahraničních partnerů mezinárodního projektu DA-SPACE v Národní technické knihovně v Praze. Na této konferenci v rámci programu Interreg Danube Transnational Programme, jehož součástí je právě DA-SPACE (Open Innovation to raise Entrepreneurship skills and Public Private Partnership in Danube Region), byl také představen pilotní projekt otevřených inovačních laboratoří (Open Innovation Lab) na podporu mladých inovátorů a jejich nápadů v regionu Podunají.

Na akci, která přispívá k posilování nadnárodní a mezioborové spolupráce mezi vysokými školami, podnikatelskými inkubátory, malými a středními podniky a veřejnými institucemi v regionu, firma Galavito s.r.o. prezentovalo své designové vyhřívané stolky Galavito Heating Table. K vidění byl jak model RESTO, tak také novinka barový stolek BISTRO.

Model RESTO je restaurační stolek určený k sezení venku na terasa či předzahrádce a výška stolové podnože je 72 cm. Model RESTO byl v roce 2013 oceněn AMSP ČR jako nejinovativnější produkt a v témže roce byl Českou inovací nominován jako Nadějná inovace. Novinka model BISTRO je vyšší (109 cm) a určen zejména ke stání. Jeho výhody ocení zejména restaurace po zavedení zákazu kouření, jelikož od nohou zahřeje hosty kouřící před restaurací. Model BISTRO získal 1. místo v soutěži GRAND PRIX na veletrhu FOR GASTRO & HOTEL 2016.

Přestože firma Galavito s.r.o. je dnes vyzrálá firma se zákazníky po celé České republice (od Karlových Varů po Uherské Hradiště) a zahraničí, má ve své DNA stále něco ze svých začátků v podnikatelském inkubátoru a vyznačuje se velkou flexibilitou a orientací na zákazníka. Za firmou Galavito s.r.o. stojí česko-turecký pár Milan Hnátek a Ece Ergüney. Milan Hnátek se věnuje technické stránce výrobků, jejich designu a výrobě. Ece Ergüney pracuje zejména se zahraničními zákazníky, distributory a také se věnuje propagaci a marketingu.

Svou účastní na konferenci mezinárodního projektu DA-SPACE ukázala firma Galavito s.r.o. cestu všem podnikatelům, kteří teprve o svém podnikatelském nápadu přemýšlí, a podpořila je v jejich snažení.

Pokud si chcete vyhřívané stolky Galavito Heating Table vyzkoušet, můžete navštívit jeden z podniků, který je již používá. V Praze je to například nově populární Kavárna, co hledá jméno, dále restaurace Bílý koníček na Staroměstském náměstí a mimo Prahu pak Pizzerie Petr a Cafe Azyl v Karlových Varech či Steake house Beer & Beef v Uherském Hradišti.

Jestliže si chcete zpříjemnit posezení na své terase či balkónu, neváhejte napsat na info@galavito.cz či zavolat na +420 736 177 368

Menu