FOR GASTRO & HOTEL 2016 – Světová premiéra modelu BISTRO

Letos již podruhé od 29. 9. do 2. 10. 2016 představíme naše vyhřívané stolky Galavito Heating Table na největším a jediném odborném veletrhu v  regionu Středočeském kraji zaměřený na gastronomii a hotelnictví v podzimní sezóně – FOR GASTRO & HOTEL 2016.

V roce 2015 jsme na veletrhu FOR GASTRO & HOTEL vystavovali vůbec poprvé naše inovativní venkovní vyhřívané stolky Galavito Heating Table. Jednalo se o premiéru na takto odborně zaměřeném veletrhu a naše výrobky si získaly zaslouženou pozornost návštěvníků. Na veletrhu se nám podařilo získat cenou zpětnou vazbu od potenciálních zákazníků, kontakty v zahraničí a další partnery.

V letošním roce se náš stánek na veletrhu FOR GASTRO & HOTEL 2016 zvětšil a také se rozrostl  počet vystavovaných exponátů. Na veletrhu FOR GASTRO & HOTEL 2016 bude světu poprvé slavnostně představen náš další model BISTRO vyhřívaných stolků Galavito Heating Table. Nový model BISTRO o výšce 109 cm bez stolové desky je primárně určen pro hosty restaurací a barů, kteří u stolku stojí, nebo sedí na barových židličkách a přitom se mohou příjemně hřát od nohou.

Náš nový model BISTRO tak nejvíce ocení provozovatelé stánků rychlého občerstvení nebo například Vánočních trhů, jelikož levně a efektivně mohou v zimě hřát své zákazníky. Model BISTRO je také vhodný jako stolek pro kuřáky kouřící v zimních měsících před podnikem.

Bohužel mnoho restauratérů a hoteliérů zatím nezná alternativu k neefektivním plynovým zářičům a topidlům. Tyto plynové lampy, které mohou mít podobu pyramidy s plamenem jsou jako vytápění na zahrádkách velice neefektivní a na předzahrádkách zahrádkách zabírají místo.

Naopak Galavito Heating Table využívá moderní technologii infračerveného topení, která efektivně ohřívá pouze osoby a ne vzduch, proto může být topení Galavito Heating Table použito ve venkovním prostředí. Další předností venkovního topení Galavito Heating Table je, že zdroj tepla je umístěn přímo ve stolové podnoži (noze) a hřeje tak přesně, tam kde je největší zima – od nohou. Galavito Heating Table lze snadno namontovat pod libovolnou stolovou desku. Galavito Heating Table také hřeje téměř okamžitě 360° dokola.

Oproti plynovým zářičům má Galavito Heating Table až 10x nižší provozní náklady, takže se jeho pořizovaní náklady zaplatí již po měsíci pravidelného používání.

Nenechte si tedy ujít jedinečnou příležitost se seznámit s našimi unikátními vyhřívanými stolky Galavito Heating Table na veletrhu FOR GASTRO & HOTEL 2016 a přesvědčit se o jejich výhodách. Náš stánek číslo E07 se nachází zhruba uprostřed největší haly na výstavišti v HALE 1. Veletrh začíná ve čtvrtek 29. 9. 2016 a končí v neděli 2. 10. 2016.

Menu