Zahradní stolek Galavito zahřeje na venkovním posezení či terase

S pomalu přicházejícím jarem také roste naše touha si konečně pořádně užít venkovní posezení na čerstvém vzduchu. Sluneční paprsky nás již lákají ven, ale nehřejí dost intenzivně, abychom se při sezení na zahradě mohli cítit dostatečně pohodlně. Chlad nás také často vyžene zpět dovnitř zejména po západu slunce, kdy si ještě můžeme o letních vlahých nocích jen zdát.

Řešením jsou vyhřívané stolky Galavito Heating Table, které vám příjemní pobyt na venkovním posezení pod pergolou či přímo na zahradě. Nejedná se o ledajaký zahradní stolek, ale o novinku na českém trhu, která se vyznačuje elegantním designem, vysokou kvalitou a odolností. Výhřevná stolová podnož je vyrobená v České republice z kvalitních materiálů. Obecně platí, že by zahradní nábytek měl být vyroben z materiálu, který odolá nepříznivému počasí a je zároveň nenáročný na údržbu, toto vše Galavito Heating přesně splňuje.

Centrální stolová noha je z nerezové oceli a černé díly jsou lakovány odolným lakem, takže oproti dřevěnému nábytku či nábytku z ratanu vydrží Galavito Heating Table mnohem déle.

Pro tuto elektricky vyhřívanou stolovou podnož můžete použít skoro jakoukoliv stolovou desku, ale jelikož se jedná zejména o stolek na zahradu, je nejlepší použít stolovou desku z tvrdého dřeva nebo Wersalitu. Pokud potřebujete pomoci s výběrem stolové desky, velice rádi vám poradíme.

Elektricky vyhřívaný zahradní stolek je skvělým doplňkem venkovní kuchyně či venkovního grilu, který vám zpříjemní pobyt venku za každého počasí. Pokud není venkovní topení třeba, Galavito Heating Table může být vypnutý a sloužit jako každý jiný stolek na terasu, ale jeho chvíle přichází při pocitu chladu.

To stačí jen jedním knoflíkem zapnout ve stolové podnoži zabudovaný infrazářič a během několika málo vteřin se dostaví pocit tepla.

Venkovní topení a stůl v jednom

Toto jedinečné venkovní elektrické topidlo nahrazuje nevzhledné plynové ohřívače a hřeje přesně, kde je potřeba – tedy od nohou. Zahradní stolek můžete využít jak pod venkovní pergolou, tak také u zahradního domku či přímo na balkoně nebo terase.

Galavito Heating Table je moderní zahradní nábytek, který kombinuje dvě funkce v jednom.

Kovové stolky Galavito Heating Table také najdete v těch lepších hotelech, restauracích a kavárnách. Jedním z jich je například Terasa hotelu U Prince, Restaurace Cafe Azyl, také Kavárna co hledá jméno a další. Galavito Heating Table si však na svou terasu či zahradu pořizují i lidé, kteří ocení funkčnost a kvalitu tohoto designového stolku.

Pokud si chceme na svou zahradu či terasu pořídit jedinečný vyhřívaný venkovní stolek Galavito Heating Table, napište nám na info@galavito.cz nebo volejte na +420 736 177 368. Rádi vám poradíme s jeho instalací, výběrem stolové desky a případně zodpovíme jakékoliv vaše dotazy.

Menu