Začal největší gastro veletrh FOR GASTRO & HOTEL 2017 a Galavito je u toho!

Dnes ve čtvrtek 5.10. 2017 začal 7. ročník mezinárodního veletrhu hotelového a restauračního zařízení, potravinářství a gastronomie FOR GASTRO & HOTEL 2017 společně také s veletrhem FOR INTERIOR – veletrh nábytku, interiérů a bytových doplňků.

Na obou veletrzích se přestavuje téměř šest set vystavovatelů z dvanácti zemí světa. Během uznávaného gastro veletrhu FOR GASTRO & HOTEL 2017 se také prezentují unikátní vyhřívané stolky Galavito Heating Table. Najdete je na stánku 1F1 v hale 1 hned vedle pódia sekce GASTRO TOUR. Návštěvnící veletrhu z řad gastro profesionálů si tak mohou prohlédnout a osobně vyzkoušet oba modely venkovního topení pro restaurace a kavárny – RESTO a BISTRO DUO.

Model BISTRO DUO v loňském roce zvítězil v soutěži GRAND PRIX v kategorie technologie a vybavení, když odbornou porotu zaujal unikátní systém venkovního topení, které hřeje od nohou. Během letošního ročníku může laická veřejnost hlasovat pro vyhřívaný stolek Galavito také v soutěži FAVORIT VELETRHU. V soutěži návštěvníci vybírají z exponátů, které je na veletrhu nejvíce zaujaly. Vylosovaný výherce, který se zúčastní hlasování o favorita veletrhu FOR GASTRO & HOTEL 2017, může také vyhrát hlavní cenu v hodnotě 10 000 Kč. Vyplněné anketní lístky mohou návštěvníci vhodit do 16:00 hodin do neděle 8. 10. 2017 do boxu na informacích. Soutěžící si také jako bonusovou otázku mohou tipnout, kolik návštěvníků se zúčastní soutěže FAVORIT VELETRHU.

Česká společnost Galavito s.r.o. vyvinula a v České republice vyrábí unikátní vyhřívané stolky Galavito Heating Table. Díky unikátní patentované technologii hřeje infratopení přesně tam, kde je potřeba – tedy od nohou. Vyhřívané stolky Galavito používají na vyhřívání venkovních prostor ty nejlepší české a restaurace, kavárny a hotely. V Praze například Terasa U Zlaté Studně nedaleko Pražského hradu, Kavárna co hledá jméno, Restaurace a Hotel Lahofer ve Veselé ulici 13 ve Znojmě, Steake house Beer & Beef v Uherském Hradišti a další. V zahraničí pak londýnská restaurace Layalina ve vyhlášené ulici 2-3 Beauchamp Place Knightsbridge.

Využijte tedy příležitosti seznámit se s unikátním venkovním topením pro restaurační předzahrádky a terasy Galavito Heating Table a navštivte veletrh FOR GASTRO & HOTEL 2017 v pražských Letňanech.

Menu