Za měsíc začne veletrh FOR GASTRO & HOTEL 2017

Přesně za měsíc ve čtvrtek 5. října 2017 začne již 7. ročník mezinárodního veletrhu hotelového a restauračního zařízení, potravinářství a gastronomie FOR GASTRO & HOTEL 2017. Aby vám tato význačná akce neunikla, můžete přijmout pozvání Galavito Heating Table a přidat se k facebookové události zde.

Tento největší český specializovaný gastro veletrh týkající se gastronomického zařízení, vybavení restaurací a hotelů nebo nabídky originálních potravin a nápojů bude pokračovat až do neděle 8. října 2017. Tradičně bude veletrh FOR GASTRO & HOTEL 2017 probíhat ve výstavním areálu PVA EXPO Letňany, který je v docházkové vzdálenosti od konečné stanice metra C Letňany.

Na veletrhu FOR GASTRO & HOTEL 2017 bude také v Hale 1 na stánku F1 vystavovat česká firma Galavito s.r.o., která vyrábí unikátní vyhřívané stolky Galavito Heating Table. Tyto jedinečné výrobky nahrazují na restauračních předzahrádkách a terasách nevzhledné a neekologické plynové zářiče.

Galavito Heating Table FOR GASTRO & HOTEL

Na loňském ročníku odborného veletrhu FOR GASTRO & HOTEL 2016 dokonce vyhrál model BISTRO v soutěži GRAND PRIX 1. místo v kategorii technologie a vybavení.

Vyhřívané stolové podnože Galavito Heating Table byly vyvinuty speciálně pro použití v restauracích a kavárnách. Všechny díly tohoto venkovního topidla mají zvýšenou odolnost. Elektricky vyhřívané stolové podnože umožňují hostům trávit příjemné okamžiky na terase, předzahrádce restaurací a kaváren. Tyto vyhřívané stolové nohy je možné nainstalovat pod stávající stůl/stolovou desku, ale důležité je, aby deska stolu byla teplotně odolná. Obecně jsou tedy doporučovány stolové desky z Wersalitu, které odolají venkovním podmínkách, zákazník si také může vybrat z široké škály dekorů.

Na veletrhu FOR GASTRO & HOTEL 2017 také proběhnou zajímavé odborné přednášky, konference a workshopy pro profesionály. Tou nejaktraktiovnější akcí je rozhodně odborný kongres FOR GASTRO & HOTEL 2017, který je nejvýznamnější akcí pro profesionály z oblasti pohostinství na českém trhu. Na tomto kongresu budou mít možnost setkat se majitelé, manažeři a exekutivní pracovníci hotelů, restaurací, kaváren a dalších ubytovacích a stravovacích provozů. Více informací o kongresu se dozvíte na webových stránkách zde.

Pokud se chcete přijít podívat na veletrh FOR GASTRO & HOTEL 2017, zde si můžete zdarma stáhnout volnou vstupenku na veletrh jako pozvánku od firmy Galavito s.r.o. Stánek číslo F1 s vyhřívanými stolky Galavito Heating Table najdete v Hale 1.

Menu