Vyhřívaný stolek Galavito Heating Table byl zvolen jako FAVORIT veletrhu

Unikátní venkovní topení, vyhřívaný stolek Galavito Heating Table model BISTRO DUO, byl návštěvníky letošního veletrhu FOR GASTRO & HOTEL 2017 zvolen jako FAVORIT veletrhu. Hlasování o nejlepší výrobek veletrhu se mohli účastnit všichni návštěvníci veletrhu, kteří zvolili ty exponáty, které považují za nejzajímavější.

FOR GASTRO & HOTEL je odborný veletrh věnovaný gastronomii a hotelnictví. Součástí letošního ročníku byl také dvoudenní KONGRES FOR GASTRO & HOTEL, který byl určen výhradně profesionálům z oboru HoReCa. Veletrhu, který se konal ve dnech 5. – 8. 10. 2017 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech, se účastnilo celkem 297 vystavovatelů a navštívilo jej 29 742 návštěvníků.

Galavito Heating Table: Vítěz u odborné poroty i veřejnosti

Česká firma Galavito s.r.o. vyrábějící unikátní venkovní topení pro restaurace, kavárny a bary vítězstvím v návštěvnické soutěži FAVORIT veletrhu potvrdila jedinečnost a kvalitu svých výrobků. V loňském roce totiž elektrické vyhřívané stolky pro restaurace na stejném veletrhu zvítězily v soutěži Grand Prix v kategorie technologie a vybavení, kde naopak hlasovala odborná porota složená z profesionálu z oboru gastronomie a hotelnictví.

Venkovní topení pro předzahrádky a terasy Galavito Heating Table se vyznačuje skvělým designem, kvalitou a bezpečností. Každý výrobek je ručně vyroben z kvalitních materiálů v České republice. Inovativní elektrický infrazářič byl vyvinut českou firmou Galavito s.r.o. speciálně pro použití v restauracích, kavárnách a hotelech.

Elektrické infra topení je integrováno přímo do stolové podnože (nohy) a hřeje tak hosty restaurací či kaváren od nohou, kde bývá největší chlad. Vyhřívané stolky také na terase nebo předzahrádce nezabírají další místo a přilákají více zákazníků. Každá elektricky vyhřívaná podnož má napájecí kabel, kterým se zapojí do zásuvky, a pocit tepla se dostaví již během několika vteřin. Pocitově elektrické infra topení dodává okolo 10° C k okolní teplotě.

Model BISTRO DUO byl návštěvníky zvolen jako Favorit veletrhu FOR GASTRO & HOTEL

Vyhřívané stolky Galavito Heating Table: Efektivní venkovní topení

V nabídce jsou dva modely elektrického venkovního topení Galavito Heating Table. Model RESTO s výkonem topné infa trubice 0,7 kW a výškou stolové podnože 72 cm (bez stolové desky). Tento model se skvěle hodí jako stolová podnož pro sedící hosty restaurací a kaváren. RESTO bylo v roce 2013 oceněno AMSP ČR jako nejinovativnější produkt a Českou inovací nominováno jako Nadějná inovace. Výhodou modelu RESTO je, že oproti plynovým zářičům má asi 10 x nižší provozní náklady. Cena provozu modelu RESTO je cca 3 Kč/hod.

Model BISTRO DUO, který byl zvolen jako FAVORIT veletrhu FOR GASTRO & HOTEL 2017, má výšku 109 cm (bez stolové desky) a výkon topných trubic 1,4 kW. Intenzitu elektrického topení je možné regulovat zapnutím jedné (0,7 kW) nebo obou trubic (1,4 kW). Tento model vyhřívaného stolku je určen zejména ke stání a oceňují jej restaurace po zavedení zákazu kouření. Toto unikátní venkovní topení totiž efektivně od nohou zahřeje hosty kouřící před restaurací.

Pokud se chcete dozvědět více informací o jedinečném venkovním topení pro restaurace Galavito Heating Table, nebo je pro svůj podnik rovnou zakoupit, napište na info@galavito.cz nebo volejte +420 736 177 368.

Menu