Venkovní vyhřívané stolové podnože Galavito Heating Table jsou ideálním řešením na předzahrádku

S příchodem jarního počasí mnoho majitelů restaurací a kaváren svým hostům zpříjemňuje posezení otevřením venkovní předzahrádky. Mnoho hostů si ani číši zlatavého moku či limonády nedokáže představit jinak než na čerstvém vzduchu. S platností zákazu kouření v restauracích popularita venkovního posezení ještě stoupne a vášniví kuřáci se přesunou ven před podnik. Přestože již jaro klepe na dveře, sluneční paprsky ještě nehřejí tak silně, aby bylo hostům příjemně. Proto mnoho provozovatelů na tyto předzahrádky instaluje venkovní topení. Jak jsme již informovali v článku zde a zde plynové zářiče mají mnoho nevýhod, a proto nejlepších řešením jsou infrazářiče, které ohřívají pouze objekty a ne vzduch a jejich provoz je také mnohem levnější.

Jedinečným a inovativním řešením pro venkovní předzahrádky jsou vyhřívané stolky Galavito Heating Table, které zároveň slouží jako venkovní topení a stůl. Jedná se o vyhřívanou designovou stolovou podnož, kterou je možné nainstalovat po jakoukoliv stolovou desku. Česká firma Galavito s.r.o., která tyto jedinečné patentované výrobky v České republice vyrábí, je schopna dodat kompletní vyhřívané stoly na předzahrádky  včetně stolové desky dle výběru, nebo restaurace a kavárny mohou využít stávajících desek a namontovat je na tyto vyhřívané stolové podnože.

Tyto kovové stolové podnože jsou ručně vyrobeny a montovány z těch nejlepších materiálů a komponentů. Centrální stolová podnož a ochranná mřížka infazářiče jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli. Tato ocel je speciálně leštěna, aby byla lesklá a odolala venkovním podmínkách. Horní díl podnože a základna jsou lakovány práškovým lakem RAL9005 se zvýšenou odolností. Tyto vyhřívané stolové podnože Galavito Heating Table jsou tedy vhodné jak do interiéru, tak hlavně na předzahrádky či terasy.

Luxusní stolové podnože Galavito Heating Table tak zvýší atraktivitu restaurace, která tím také získá konkurenční výhodu, jelikož spokojení hosté se budou rádi vracet a hlavně je neodradí nevypočitatelné jarní počasí či chlad po západu slunce. Restaurace, které používají vyhřívané stolky na předzahrádku, mohou venkovní posezení využít také během chladnějších měsíců v průběhu jara a podzimu, čímž se jim prodlouží sezóna a zisky. Vyhřívané stolové podnože pro venkovní použití také šetří místo a restaurace či kavárny mohou místo topidel na předzahrádku použít více stolků a efektivně tak prostor využít.

Jelikož jsou tyto designové stolové podnože vyráběny v České republice firmou Galavito s.r.o., je možné je také upravit na míru každému zákazníkovi a doplnit je třeba logem restaurace či kavárny, vybrat stolovou desku na míru a sjednotit je s celým konceptem restaurace či kavárny. Restaurační a kavárenská zařízení mají také možnost si vybrat ze dvou základních modelů venkovního topení integrovaného do stolové podnože.

Vyhřívaná centrální stolová podnož model RESTO je se svou výškou 72 cm určena zejména pro restaurační stolky k sezení. Ideální jsou čtvercové stolové desky 70 x 70 cm. O kvalitách vyhřívaného stolku model RESTO svědčí fakt, že byl v roce 2013 oceněn AMSP ČR jako nejinovativnější produkt a v témže roce byl Českou inovací nominován jako Nadějná inovace. Dalším modelem je barová podnož model BISTRO, která díky své výšce 109 cm je určena zejména ke stání. Výhody této vyšší vyhřívané stolové podnože ocení zejména restaurace po zavedení zákazu kouření, jelikož skvěle poslouží hostům kouřícím před restaurací. Tento model BISTRO se dvěma 0,7 kW infra trubicemi získal 1. místo v soutěži GRAND PRIX na veletrhu FOR GASTRO & HOTEL 2016 a byl prezentován v kalendáři Ministerstva průmyslu a obchodu pro rok 2017.

Jestliže chcete na své terase či předzahrádku také potěšit hosty jedinečným a inovativním restauračním nábytkem – vyhřívanými stolky Galavito Heating Table, napište nám na info@galavito.cz nebo volejte pro vice informací a objednávku +420 736 177 368

Menu