Venkovní topení Galavito Heating Table využijete i v létě

Přestože mnoho lidí během letních měsíců sní o teplém počasí, opalování se na sluníčku a trávení volného času u bazénu či na předzahrádce oblíbené restaurace, rozmary počasí jsou nevyzpytatelné a jsou dny, kdy venkovní topení Galavito Heating Table využijete i v létě. Mnohdy totiž i během léta jsou chladné dny, kdy se teplota blíží k 15 °C.

Zejména během léta chceme být co nejvíce na čerstvém vzduchu a celý ruch okolo domu se přesouvá na zahradu či verandu.

Co však dělat, pokud počasí je proti tomu? Řešením je venkovní topení Galavito Heating Table, kterým proměníte sychravo a studeno ve chvíle hřejivé pohody. Infrazářič je součástí stolového nohy, na kterou namontujete jakoukoliv stolovou desku.

Výhodou tohoto unikátního vyhřívaného stolku, jehož design byl navržen v České republice a který zde vyrábí česká firma Galavito s.r.o., je, že infrazářič je zakomponován přímo do stolové nohy stolu. Toto topení na předzahrádky a terasy tedy slouží jako venkovní stůl a elektrické topení zároveň.

Pokud je venkovní teplota na balkoně či terase příjemná, může být topení vypnuté a celé zařízení používáno jen jako venkovní stůl. Jeho “chvíle slávy” nastává, když se zejména po západu slunce ochladí a jen jedním tlačítkem je možné snadno rozsvítit infratrubici, která hřeje jako slunce – tedy ohřívá jen povrchy těles a ne vzduch.

Díky této jedinečné technologii tedy po pár vteřinách ucítíte hřejivé doteky a můžete si dále užívat venkovní pohodu.

Model RESTO se svou výškou stolové podnože 72 cm slouží spíše jako klasický stůl a dá se na něj přimontovat stolová deska o rozměrech 70 x 70 cm nebo i větší. Stolová deska může být z různých materiálů, od tvrdého dřeva po beton či umělý kámen, ale jako nejlepší stolové desky na venkovní i vnitřní použití se osvědčily lisované desky, které najdete například zde.

Ohřevný stolek Galavito Heating Table tak najde široké uplatnění jak v profesionálních gastro provozech, tak také jej ocení lidé, kteří rádi tráví volný čas na své zahradě, verandě či terase u rodinného domku či vily.

Hosté restaurací a kaváren také velmi ocení nový model BISTRO DUO, který je se svou výškou stolové podnože 109 cm vhodný zejména pro kuřáky, kteří si od stolů odskočí ven na cigaretu. Tyto ohřevné stolky jim tam zpříjemní pobyt venku i během chladných dní a zimních měsíců.

Elektrické venkovní topení Galavito Heating Table najde své uplatnění třeba na restauračních předzahrádkách, kde hostům zpříjemňuje pobyt venku. Díky těmto unikátním infazářičům tedy hosté v restauračním podniku či kavárně zůstanou déle a ani chladná noc je “nevyžene”.

Toto unikátní venkovní topení na terasu svým uživatelům zpříjemní pobyt venku a nahrazuje nevzhledná a drahá plynová topidla. Elektrický infrazářič Galavito Heating Table stačí jen zapojit do běžné zásuvky, zapnout jedním tlačítkem a během několika vteřin hřeje od nohou.

Vyhřívaný venkovní stůl Galavito Heating Table je vyroben ručně z kvalitních materiálů a moderních komponentů a je ztělesněním originálního nápadu a univerzálního designu. Pokud si chcete užít nezapomenutelné chvíle na čerstvém vzduchu a osobně vyzkoušet vyhřívané stolky Galavito Heating Table, můžete navštívit jednu z restaurací, které tyto jedinečné venkovní stolky používají: Restaurace Veselá 13 ve Znojmě, Cafe Azyl a Restauace Petr v Karlových Varech, Terasa U Prince a Restaurace Bílý koníček, Kavárna co hledá jméno a další.

Pokud se chcete o těchto designových vyhřívaných stolcích Galavito Heating Table dozvědět více informací nebo si je rovnou zakoupit, napište nám na info@galavito.cz nebo zavolejte na +420 736 177 368.

Menu