Venkovní topení Galavito Heating Table v časopise Blesk Hobby

V aktuálním listopadovém čísle měsíčníku Blesk Hobby najdete zajímavý článek věnující se topení na terasu. V článku je uvedeno několik tipů jak si zpříjemnit podzimní pobyt venku a mezi doporučenými topidly najdete také unikátní venkovní topení Galavito Heating Table. které lze přimontovat pod jakoukoliv stolovou desku.

Venkovní topení Galavito Heating Table bylo původně vyvinuté pro restaurace a kavárny, ale těší se stále zvyšující se oblibě také na terasách rodinných domků nebo jako součást posezení pod pergolou. Jeho výhodou jsou nízké provozní náklady, elegantní design, vysoká účinnost topení a snadná obsluha. Galavito Heating Table bylo vyvinuto a vyrábí se v České republice. Jedná se tedy o kvalitní, spolehlivé a bezpečné venkovní topení.

Výhody venkovního topení Galavito Heating Table

Jak je uvedeno hned v úvodu článku, v zásadě existují 2 druhy venkovního topení, a to plynová nebo elektrická topidla. Venkovní topení Galavito Hetaing Table patří do kategorie elektrických venkovních topidel. Díky použití infrazářiče umístěného ve stolové podnoži hřeje efektivně od nohou a ohřívá jen osoby sedící u stolu a nevytápí celý otevřený prostor, jako třeba plynová topidla. Tyto topidla také potřebují propanbutanové lahve. Je nutné tedy počítat s jejich skladováním, výměnou a manipulací. Jak je popsáno v článku u plynových topidel je také potřeba počítat s jejich vyšší váhou a vyššími provozními náklady, které plynou z vyšší spotřeby energie. Výhodou eklektického topení je právě vysoká efektivita topení a nízké provozní náklady.

O dalších výhodách infratechnologie pro venkovní ohřev se také dozvíte v článku v časopise pro celou rodinu Blesk Hobby, který je možné si zakoupit na novinových stáncích. Časopis Blesk Hobby přináší zajímavé typy a je to praktický pomocník. Najdete v něm nejrůznější návody a typy pro dům, byt či zahradu. V listopadovém čísle se právě jako zajímavý tip objevilo venkovní topení Galavito Heating Table.

Toto inovativní elektrické venkovní topení si získává stále větší popularitu oproti plynovým zářičům, které historicky zná více uživatelů. Galavito Heating Table je novinkou v oboru venkovního topení a mění přístup k venkovnímu topení pro terasu či balkón. Je jen otázkou času, kdy si uživatelé zvyklí na jiný druh topení uvědomí výhody Galavito Heating Table. Některé restaurace si to například již uvědomily a začínají toto venkovní topení používat. Jednou z nich je například restaurace Černý medvěd v Prachaticích. Proč se pro tento druh topení rozhodli se dozvíte zde.

Venkovní topení Galavito Heating table

V současné době jsou v nabídce dva modely vyhřívaných stolků Galavito Heating Table. V časopise Blesk Hobby je uveden pouze model RESTO s výškou stolové podnože 72 cm a výkonem topení 0.7 kW. Druhý model BISTRO DUO, který byl nedávno návštěvníky veletrhu FOR GASTRO & HOTEL 2017 zvolen jako FAVORIT veletrhu, má výšku vyhřívané stolové podnože 109 cm a výkon topení celkem 1,4 kW. Tento výkon se dá regulovat zapnutím jedné nebo obou infratrubic. Model BISTRO DUO je aktuálně velice žádán restauracemi, které chtějí zpříjemnit kuřákům pobyt venku před podnikem po zákazu kouření.

Pokud si chcete vyhřívané stolky Galavito Heating Table pořídit také na svou terasu či pod pergolu, neváhejte nás kontaktovat na info@galavito.cz, nebo volejte na +420 736 177 368. Můžete nám také napsat, pokud se chcete dozvědět více informací a získat nezávaznou cenovou nabídku pro vaši restauraci či kavárnu.

Menu