Venkovní topení Galavito Heating Table na veletrhu FOR GASTRO & HOTEL 2017

Také letos se naše firma Galavito s.r.o. zúčastní události roku pro profesionály z oboru HORECA – mezinárodního veletrhu FOR GASTRO & HOTEL 2017. Tento gastroveletrh číslo jedna v České republice se bude konat od 5. do 8. října 2017 v Praze, a to společně s veletrhem FOR INTERIOR, v rámci kterého se představují výrobci a prodejci interiérové dekorace a bytových doplňků.

Galavito FOR GASTRO & HOTEL 217

Zejména loňská účast na veletrhu FOR GASTRO & HOTEL byla pro naše jedinečné vyhřívané stolky Galavito Heating Table, které slouží jako venkovní topení pro restaurace a kavárny, velice úspěšná. Model BISTRO totiž zvítězil v soutěži GRAND PRIX a byl oceněn jako nejlepší výrobek v kategorii technologie a vybavení. Více informací o našem úspěchu se dozvíte v našem minulém článku: Novinka BISTRO září na veletrhu FOR GASTRO & HOTEL 2016. Letos budeme soutěžit s naším novým modelem v soutěži Favorit veletrhu, kde hodnotí vystavené exponáty samotní návštěvníci veletrhu.

V rámci našeho stánku na veletrhu FOR GASTRO & HOTEL 2017, kromě venkovního topení, které vyrábíme, také představíme výrobce stolových desek, se kterými aktivně spolupracujeme, a které se perfektně hodí k našich vyhřívaným stolkům Galavito Heating Table.

Volná vstupenka na veletrh FOR GASTRO & HOTEL 2017

Pokud se chcete jít na veletrh FOR GASTRO & HOTEL 2017 přijít podívat a osobně se přesvědčit o kvalitách našich vyhřívaných stolků, najdete nás na stánku F01 v Hale 1, hned vedle pódia v části GASTRO TOUR. Pokud přijmete naše pozvání na veletrh FOR GASTRO & HOTEL 2017 a stáhněte si zdarma vstupenku na veletrh.

Menu