Venkovní elektrická topidla Galavito – funkčnost a elegance v jednom

Výhřevné stoly Galavito Heating Table nejsou standardní venkovní topení. Heating Table je moderní designový nábytek vhodný pro exteriér i interiér. Toto inovativní venkovní topení –  s vestavěným elektrickým topením v kovové noze stolu – plní současně několik funkcí a je ozdobou každé předzahrádky nebo terasy.

Elegantní venkovní topení Galavito Heating Table nahrazuje nevzhledná plynová topidla. Každý výhřevný stolek může být originál a díky tomu skvěle vynikne v každém prostoru. Na výhřevnou stolovou nohu je možné přimontovat libovolnou stolovou desku.

Luxusnější restaurace a kavárny volí například přírodní nebo umělý kámen, tvrdé dřevo nebo betonové stolové desky. Jelikož infrazářiče Galavito jsou velice variabilní, majitelé je mohou také přimontovat pod laminátové nebo Werzalitové desky, které se běžně používají pro zahradní nábytek.

Vyrobeno ručně v České republice

Na trhu neexistuje jiné elektrické topení, které by se mohlo kvalitou a bezpečností rovnat Galavito Heating Table. Jedná se o unikátní výrobek chráněn průmyslovým vzorem, který vyrábí dynamická česká firma Galavito s.r.o. z těch nejlepších materiálů a součástek.

Středová stříbrná část stolové podnože je vyrobena z nerezové oceli, což zaručuje její odolnost také ve venkovním prostředí. Černé díly, které však mohou být také v barvě dle přání zákazníka, jsou lakovány odolnou venkovní barvou. Každý výrobek je svařován a montován ručně.

Než hotový výrobek dorazí ke konečnému zákazníkovi a uživateli, projde mnoha rukama zručných mistrů svého řemesla.

Za Galavito Heating Table jsou stovky hodin vývoje, testování a zkoušek. Trvalo více než rok a půl, než se mladým designérům Milanovi Hnátkovi a paní Ece Ergüney Hnátkové podařilo vyvinout infrazářič ve stolku, který by efektivně hřál od nohou 360 stupňů dokola a byl bezpečný.

Stolek s infrazářičem Galavito Heating Table je testován a certifikován, splňuje ty nejpřísnější evropské normy a jeho odolnost také potvrzuje stupeň krytí IP44, takže stolek se stolovou deskou může být vystaven mírnému dešti a je odolný proti stříkající vodě.

Milan Hnátek a Ece Ergüney Hnátková Galavito

Oceňovaný designový výrobek

O kvalitách elektrického topidla Galavito také svědčí množství ocenění, které získalo. V roce 2013 byl výrobek oceněn Asociací malých a středních podniků a podnikatelů ČR jako nejinovativnější výrobek. V roce 2014 bylo toto topidlo nominováno jako Nadějná inovace v soutěži České Inovace a v roce 2015 bylo toto inovativní topení k vidění na Czech Design Week. Nový model BISTRO také vyhrál soutěž GRAND PRIX na veletrhu FOR GASTRO & HOTEL 2016 v kategorii technologie a vybavení.

Atraktivní design vyhřívaných stolků Galavito Heating Table se líbí. Proto také byla topidla firmy Galavito s.r.o. vybrána do kalendáře Ministerstva průmyslu a obchodu. Focení do kalendáře se uskutečnilo na začátku listopadu 2016 v luxusním hotelu U Prince v Praze na Staroměstském náměstí.

Galavito stolky v kalendáři MPO

Proslulý hotel U Prince je přímo ve středu staré Prahy a je světově znám zejména svou terasou, ze které je jedinečný výhled na Orloj a celé Staroměstské náměstí. Terasa U Prince a její restaurace byla právem zařazena mezi 15 nejlepších hotelových výhledů. Není tedy divu, že krásné chvíle při takovém úžasném výhledu zpříjemňují právě vyhřívané stolky Galavito Heating Table.

Na jedné z nejatraktivnějších předzahrádek v Praze také aktuálně najdete nový model vyhřívaného stolku BISTRO DUO Galavito Heating Table.

Pokud se tedy chcete osobně přesvědčit o kvalitách tohoto inovativního elektrického topení, navštivte hotel U Prince, nebo nás kontaktuje na info@galavito.cz a rádi Vám osobně tyto jedinečná topidla představíme.

Menu