Tým Galavito Heating Table na veletrhu IMM v Kolíně nad Rýnem

Neustále hledáme novou inspiraci a nápady, abychom mohli přinášet svým zákazníkům lepší a lepší výrobky a také držet krok s nejlepšími designovými firmami světa. Proto tým Galavito Heating Table navštívil mezinárodní veletrh imm cologne – The international interiors show v německém Kolíně nad Rýnem.

Logo imm cologne

imm cologne – The international interiors show je vyhlášený mezinárodní veletrh interiérového a také exteriérového nábytku a designu. Jedná se o první veletrh roku 2018 ve městě na řece Rýnu a má již svou tradici. Na tento mezinárodní veletrh se sjíždění všichni uznávaní designéři, návrháři a také firmy vyrábějící designové výrobky a nábytek. Letošní veletrh se rozprostíral v 11 halách, měl několik sekcí a probíhal celý týden od 15. 1. do 21. 1. 2018

Kromě samotné návštěvy věhlasného veletrhu byly náplní týmu z firmy Galavito s.r.o. také osobní schůzky s potenciálními zákazníky z Německa. Stále více se ukazuje, že západní sousedé mnohem více oceňují vysokou kvalitu, řemeslné zpracování a bezpečnost našich vyhřívaných stolků Galavito Heating Table a nebojí se za tuto kvalitu také zaplatit.

Na českém trhu existují levné infrazářiče, které jsou většinou vyráběné v Číně v tisícových sériích, ale mnohé z těchto výrobků nesplňují ani základní pravidla a normy.

Aby čínští výrobci vzbudili dojem certifikace, označují své výrobky symbolem CE, který však znamená China Export, a znalé oko snadno pozná, že se liší od uznávaného označení CE, které dokládá, že byl výrobek posouzen před uvedením na trh Evropského hospodářského prostoru a splňuje všechny bezpečností a legislativní normy.

Návštěva veletrhu imm cologne byla pro tým Galavito Heating Table velice zajímavá a podmětná. Byla zde velká koncentrace kreativních a zajímavých nápadů a tým Galavito Heating Table získal také důležitou zpětnou vazbu z rozvinutého německého trhu.

Na veletrhu imm cologne bylo také možné zahlédnout několik vystavovatelů z České republiky, kteří se mohou i ve světovém měřítku porovnávat se světovou konkurencí.

Jednalo se zejména o českou tradiční firmu Ton, která zde mimo jiné vystavovala elegantní židli Chips navrženou designérkou Lucií Koldovou. Tato mladá ambiciozní designérka byla také nominována v Das Haus a její představení se objevilo také v DAMN Selects.
Dále pak na veletrhu bylo možné najít českou firmu ARTURE, vyrábějící zajímavé výrobky z paroží, a firmu Todus, vyrábějící kvalitní venkovní nábytek pro české, ale hlavně zahraniční zákazníky.

Jak je známo, německý trh si potrpí na vysokou kvalitu a precizní designové zpracování. Němci mají rádi designové výrobky s příběhem a neváhají si za kvalitu připlatit. Toto se přesně shoduje s filozofií firmy Galavito s.r.o., která vyrábí jedinečné vyhřívané stolky Galavito Heating Table, které slouží jako venkovní topení. Všechny výrobky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a součástek tak, aby odolaly drsným venkovním podmínkám a svým uživatelům přinášely radost.

Více informací se o vyhřívaných stolcích Galavito Heating Table dozvíte zde, nebo nás neváhejte kontaktovat na info@galavito.cz či +420 736 177 368.

Menu