Proč si na předzahrádku pořídit elektrické topení a ne plynové topidlo

Většina majitelů restaurací, kaváren či hotelů neví, že existuje lepší alternativa k plynovým topidlům a zářičům. Tyto plynové lampy, které mohou mít podobu pyramidy s plamenem, jsou jako vytápění na zahrádkách velice neefektivní a na předzahrádkách zahrádkách zabírají místo. Tato venkovní topidla vylučují škodlivé zplodiny, ze kterých může hosty bolet hlava.

Mnoho provozovatelů restauračních podniků stále používá plynové zářiče na propan butan, které zahřívají pouze horní část těla, a hostům na zahrádce je stejně zima. Při použití těchto plynových ohřívačů je problematická výměna plynových lahví, které je nutné skladovat a často vyměňovat. Také se jedná o otevřený oheň, který je potenciální riziko, a z tohoto důvodu jsou například v Německu tato plynová topidla zakázána.

Plynové zářiče jsou v západní Evropě považovány za ekologickou katastrofu, jelikož jeden 12 kW plynový zářič vyprodukuje 2,6 kg CO2 za hodinu.

Jedinečný infrazářič, který hřeje od nohou

Ideálním řešení venkovního topení pro předzahrádky, zahrádky a terasy je vyhřívaný stolek Galavito Heating Table, který má oproti plynovým topidlům až 10x nižší provozní náklady.

Jedná o elektrické topení a velmi čistý a levný zdroj tepla. Hodina provozu stojí 3 – 5 Kč podle tarifu elektřiny, který restauace používá. Také odpadá nutnost výměny plynových lahví.

Topidlo stačí jen snadno zapojit do elektrické sítě a během několika vteřin se dostaví pocit tepla. Elektrické topení si také hosté mohou ovládat sami a případně jednoduše spínačem zapnout nebo vypnout.

Po zavedení zákazu kouření bude venkovní topení nutností

Restaurační předzahrádky mají v českém pohostinství své místo a tradici. Majitelům restaurací také umožňují zvýšit kapacitu jejich podniku a tím pádem i vydělat více peněz. Předzahrádky jsou považovány za jeden z oživujících prvků každého města i obce a hosty čím dál tím více vyhledávány.

Zlomem v České republice také bude zavedení zákazu kouření v restauracích a kuřáci tak budou více nuceni sedět venku. Například ve Francii se po zavedení úplného zákazu kouření v restauračních zařízeních v roce 2007 zvýšil počet teras o 27 %. Terasová topidla jsou pak jejich nezbytnou součástí.

Venkovní topidlo Galavito Heating Table již používají nejlepší restaurace, kavárny a bary. Vyhřívané stolky tak například najdete v restauraci Terasa U Zlaté Studně nedaleko Pražského hradu, v hotelu U Prince a restauraci Bílý koníček na Staroměstském náměstí, v klubu AXM ve Vinohradské ulici a mimo Prahu pak v Karlových Varech v restauraci Cafe Azyl a restauraci Petr a v restauraci Beer & Beef v Uherském Hradišti.

Elektrické topení, které vydělává peníze

Restaurace mají spočítáno, že pokud si u nich dá host minimálně kávu, náklady se jim hravě vrátí a vydělají více peněz, jelikož hosté budou u našich stolků sedět déle. Galavito Heating Table také ocení jako topení na terasu, nebo topení na zahradu majitelé rodinných domků se zahradou, které je mohou například použít během grilování či posezení na čerstvém vzduchu s přáteli.

Další informace o venkovním topidle Galavito Heating Table také najdete na našem webu.

Jestliže zvažujete zakoupení vyhřívaných stolků Galavito Heating Table pro svou restauraci, kavárnu nebo terasu domů, napište nám na info@galavito.cz nebo zavolejte +420 736 177 368. Rádi Vám poskytneme více informací a připravíme cenovou nabídku na míru.

Menu