Pozvánka a vstupenka zdarma na veletrh FOR GASTRO & HOTEL 2017

Od čtvrtka 5. října do neděle 8. října 2017 bude ve výstavním areálu PVA EXPO Letňany probíhat již 7. ročník mezinárodního veletrhu hotelového a restauračního zařízení, potravinářství a gastronomie FOR GASTRO & HOTEL 2017. Na tomto veletrhu všichni profesionálové i široká veřejnost najde vše týkající se gastronomického zařízení, vybavení restaurací a hotelů nebo nabídku originálních potravin a nápojů.

V rámci veletrhu FOR GASTRO & HOTEL 2017 také proběhnou zajímavé odborné přednášky, konference a workshopy pro profesionály, prezentace kulinářských specialit a novinek na trhu. Na veletrhu budou také zastoupeny svazy a společnosti sdružující odborníky, jako jsou například Hospodářská komora České republiky, Asociace malých a středních podniků a podnikatelů ČR, Česká barmanská asociace, Podnikatelský svaz pekařů a cukrářů či Asociace hotelů a restaurací České republiky.

Galavito Heating Table zve na FOR GASTRO & HOTEL 2017

Na veletrh FOR GASTRO & HOTEL 2017 zve všechny profesionály z oboru gastro a ubytování také česká firma Galavito s.r.o. vyrábějící unikátní vyhřívané stolky Galavito Heating Table.

Tyto vyhřívané stolové podnože jsou speciálně vyvinuty pro použití v kavárnách a restauracích. A jelikož v provozu jsou velmi intenzivně používány, mají všechny díly tohoto infrazářiče zvýšenou odolnost, aby tento nápor vydržely. Galavito Heating Table je odzkoušen a certifikován českou zkušebnou EZÚ nebo TÜV SÜD Czech.

Vyhřívané stolky Galavito Heating Table nahrazují na restauračních předzahrádkách a terasách nevzhledné a neekologické plynové zářiče. Toto unikátní elektrické venkovní topení umožňují hostům trávit příjemné okamžiky na terase předzahrádce restaurací a kaváren.

Mezi podniky, které toto elektrické venkovní topení používají patří ty nejlepší podniky: Terasa U Zlaté Studně nedaleko Pražského hradu, Terasa hotelu U Prince na Staroměstském náměstí, Kavárna co hledá jméno, Restaurace a Hotel Lahofer na Veselé ulici 13 ve Znojmě, Steake house Beer & Beef v Uherském Hradišti a další.

Vítěz soutěže Grand Prix: Galavito Heating Table

O kvalitách výrobků firmy Galavito s.r.o také svědčí fakt, že byly oceněny například jako Nejinovativnější produkt, nominován Českou inovací jako Nadějná inovace a v loňském roce na veletrhu FOR GASTRO & HOTEL 2016 vyhrál model BISTRO 1. místo v soutěži GRAND PRIX v kategorii technologie a vybavení.

Model BISTRO DUO byl oceněn v soutěži Grand Prix jako nejlepší výrobek v kategorii Technologie a vybavení

Vstupenka zdarma na veletrh FOR GASTRO & HOTEL 2017

Na letošním odborném veletrhu FOR GASTRO & HOTEL 2017 se Galavito Heating Table účastnit soutěže Favorit veletrhu, ve které hodnotí vystavené exponáty samotní návštěvníci veletrhu a do anketního lístku mohou zakřížkovat produkty, které se jim na veletrhu nejvíce líbily.

Pokud se chcete na začátku října 2017 přijít podívat na mezinárodní veletrh FOR GASTRO & HOTEL 2017 v pražských Letňanech, můžete přijmout pozvání firmy Galavito s.r.o. a zde si zdarma stáhnout vstupenku na veletrh. Zde také najdete pozvánku a volnou vstupenku v anglické jazyce.

Stánek firmy Galavito s.r.o. číslem 1F1 a vyhřívané stolky Galavito Heating Table najdete v Hale 1 hned vedle pódia sekce GASTRO TOUR, kde návštěvníci veletrhu najdou program plný novinek a trendů z gastronomie.

Menu