Novinka BISTRO září na veletrhu FOR GASTRO & HOTEL 2016

Odborný veletrh FOR GASTRO & HOTEL 2016, zaměřený na gastronomii a hotelnictví, se přehoupl do druhé poloviny a pokračuje i o víkendu až do neděle 2. 10. 2016. Hned první den veletrhu, ve čtvrtek 29. 9. 2016, jsme světu odhalili náš nový model vyhřívaného stolku BISTRO Galavito Heating Table. Jedná se o absolutní novinku a revoluci ve venkovním topení a doplňuje tak náš předchozí model RESTO, který je určen pro zákazníky, kteří si na předzahrádce chtějí sednout i během chladnějších dnů.

Představení novinky BISTRO na veletrhu FOR GASTRO & HOTEL

Naopak nový model BISTRO je určen pro hosty, kteří na předzahrádce nebo terase stojí nebo sedí na barových židlích. Jeho výška je 109 cm bez stolové desky a příjemně hřeje od nohou. Oproti modelu RESTO (72 cm) má vyšší model BISTRO infratrubici o výkonu 1 kW a příjemně oranžově září.

Nový model BISTRO se tak stal středobodem našeho stánku v hale 1 a lákal kolemjdoucí, kteří si absolutní novinku zvědavě prohlíželi. BISTRO si také získalo pozornost profesionálů z restauračního a hotelového byznysu, kteří oceňují jeho nízké provozní náklady, atraktivní design a chytré řešení, díky kterému infrazářič hřeje přesně tam, kde je potřeba – tedy od nohou.

BISTRO vyhrálo GRAND PRIX veletrhu FOR GASTRO & HOTEL 2016

Kvality našeho nového modelu BISTRO také ocenila odborná porota, která udělila naší novince 1. místo v soutěži GRAND PRIX a vyhodnotila Galavito Heating Table model BISTRO jako nejlepší výrobek v kategorii technologie a vybavení. Toto ocenění je pro nás obrovskou motivací do další práce a je pro nás důkazem, že se naše výrobky lidem líbí a přináší jim radost.

Věříme, že “stojací verze” našeho vyhřívaného stolku Galavito Heating Table přiláká restauracím, kavárnám či barům více spokojených zákazníků a hlavně jednou provždy jim vyřeší problém, jak hosty efektivně zahřát během chladných dnů. Účast na veletrhu FOR GASTRO & HOTEL 2016 je také skvělá příležitost získat zpětnou vazbu od potencionálních zákazníků a uživatelů. Dle jejich reakcí se naše výrobky líbí a návštěvníci veletrhu oceňují, že konečně někdo přišel s chytřejším řešením, než jsou neefektivní plynové zářiče a lampy. Elektrická topidla Galavito Heating Table efektivně hřejí od nohou a skvěle vypadají.

Ve čtvrtek a pátek veletrh navštívili většinou profesionálové z oboru gastronomie a hotelnictví, kteří zde hledali inspiraci pro své provozy a podniky. Víkend již tradičně láká více širokou veřejnost, která má možnost ochutnat nejrůznější delikatesy a lahůdky. Pokud jste tak již neučinili, přijďte se o víkendu na veletrh FOR GASTRO & HOTEL 2016 podívat a osobně se seznámit s naší novinkou ve venkovním topením.

Menu