Galavito Heating Table – zářící hvězda na restaurační předzahrádce a terase

Na světě existuje mnoho podnikatelů, firem a značek, ale jen některým se podařila revoluce v jejich odvětví a zcela změnit myšlení lidí. Česká firma Galavito s.r.o. také mění přístup k venkovnímu topení a jakým způsobem lidé tráví příjemné chvíle venku se svými přáteli.

Předtím, když jste chtěli posedět venku, například po západu slunce nebo během chladnějších dní, nezbývalo vám nic jiného, než si například vzít teplou deku či se zahřát nějakým jiným způsobem.

Majitelé restaurací a kaváren také pro své hosty sedící na restauračních předzahrádkách pořizovali nejrůznější plynová topidla a zářiče. Jak se ale například dozvíte v tomto článku tyto způsoby venkovního topení nejsou nejlepší a v konečném důsledku také velmi drahé: Infratopení Galavito Heating Table versus plynová topidla.

Značka Galavito je symbolem vysoké kvality, bezpečnosti, ale také v sobě skrývá touhu po něčem lepším, než je standard. “Gala” je oslava života “vito” a přináší do života potěšení, které zaslouží jen ti nejlepší.

Vyhřívané stolky Galavito Heating Table svým uživatelům umožňují trávit příjemné okamžiky na své terase či zahradě. Hosté těch nejlepších restaurací a kaváren si mohou užít pobyt na předzahrádce či balkoně. Mezi tyto podniky například v současné době patří: Terasa U Zlaté Studně nedaleko Pražského hradu, Kavárna co hledá jméno, Restaurace a hotel Lahofer na Veselé ulici 13 ve Znojmě, Steake house Beer & Beef v Uherském Hradišti a další.

Vyhřívané stolky Galavito Heating Table nahrazují nevzhledné a neekologické plynové zářiče. Vyhřívané stolky fungují na čistou elektrickou energii, odpadá tak manipulace s plynovými lahvemi, nevypouští zplodiny a jsou celkově velmi šetrné k životnímu prostředí. Toto unikátní elektrické venkovní topení bylo vyvinuto pro venkovní terasy, zahrádky a balkony.

Infrazářiče Galavito Heating Table rozzáří každou restaurační předzahrádku či terasu a již z dálky navozují pocit tepla a pohody. Díky tomu se každá restaurace či kavárna, která používá tyto unikátní vyhřívané stolky, stane vyhledávaným místem setkání a přiláká více stálých zákazníků. Unikátností vyhřívané stolové podnože Galavito Heating Table je, že zdroj tepla je umístěn přímo ve stolové podnoži a hřeje tak od nohou, kde bývá nejvíce zima.

Galavito Heating Table se vyznačuje skvělým designem, kvalitou a bezpečností. Každý výrobek je ručně vyroben z kvalitních materiálů v České republice. Tento infrazářič byl vyvinut speciálně pro použití v kavárnách a restauracích, kde je intenzivně používán, a proto všechny díly mají zvýšenou odolnost, aby tento nápor vydržely. Galavito Heating Table je odzkoušen a certifikován českou zkušebnou EZÚ nebo TÜV SÜD Czech.

Restaurace a kavárny si mohou vybrat ze dvou typů vyhřívaných stolových podnoží:

RESTO

Vyhřívaná stolová podnož určená pro sedící osoby – výška stolové podnože je 72 cm a výkon topné trubice 0,7 kW. Tento model byl v roce 2013 oceněn AMSP ČR jako nejinovativnější produkt a v témže roce byl Českou inovací nominován jako Nadějná inovace.

BISTRO DUO

Vyšší model stolové podnože je určen zejména ke stání. Jeho výhody oceňují zejména restaurace po zavedení zákazu kouření, jelikož od nohou zahřeje hosty kouřící před restaurací. Výška stolové nohy je 109 cm, výkon topných trubic 1,4 kW. Nový model BISTRO získal 1. místo v soutěži GRAND PRIX na veletrhu FOR GASTRO & HOTEL 2016.

Restaurace a kavárny, které Galavito Heating Table používají, oceňují velkou úsporu provozních nákladů v porovnání s plynovými topidly, které jsou drahé na provoz a je nutné u nich často vyměňovat plynové lahve. Obsluha vyhřívaných stolových podnoží je velice snadná a po zapnutí tlačítkem hřejí již po několika vteřinách.

Vyhřívané stolky Galavito Heating Table díky svému nadčasovému designu a vysoké kvalitě jsou zářivou hvězdou každé restaurace či kavárny.

Pokud se chce také stát jedním z podniků, o kterých si hosté povídají a doporučují si je díky skvělému venkovnímu topení na terase či předzahrádce, neváhejte nás kontaktovat na info@galavito.cz či telefonicky +420 736 177 368, rádi pro vás vypracujeme individuální cenovou nabídku dle vašeho přání a požadavků.

Napište nám, o jaký model našich vyhřívaných stolových podnoží máte zájem a zda včetně stolových desek, či použijete desky stávající.

Menu