Galavito Heating Table v novém kalendáři Ministerstva průmyslu a obchodu ČR

Vyhřívané stolky Galavito Heating Table jsou v novém stolním kalendáři Ministerstva průmyslu a obchodu České republiky pro rok 2017. Tento kalendář slouží k propagaci českých výrobků a ministerstva. Fotografie zhotovil uznávaný fotograf Karel Pazderka, který se profesionální fotografii věnuje již od roku 1980. V letech 2009 – 2010 byl také fotografem Úřadu vlády České republiky.

Focení venkovního topení Galavito Heating Table probíhalo v hotelu U Prince na Staroměstském náměstí v Praze. Tento prvotřídní hotel je znám svou jedinečnou terasou s impozantním výhledem na Pražský hrad a další panoramata staré Prahy. V kalendáři Ministerstva průmyslu a obchodu České republiky jsou zachyceny fotografie jak modelu RESTO, které jako venkovní topení hotel na své terase používá, tak novinka venkovního topení – model BISTRO, který například získal ocenění v soutěži GRAND PRIX na veletrhu FOR GASTRO & HOTEL 2016.

Toto jedinečné venkovní topení určené zejména pro terasy a předzahrádky restaurací a kaváren vyrábí česká firma Galavito s.r.o. Výrobky této firmy jsou výsledkem dlouhého vývoje a vyznačují se elegantním designem a vysokou kvalitou. Každý výrobek je ručně vyroben z kvalitních materiálů (leštěná nerezová ocel) a smontován ručně. Firma Galavito s.r.o. mění celý trh s venkovním topením, jelikož jako jediná česká firma nabízí unikátní výrobek, který nahrazuje nevzhledné a neekologické plynové zářiče.

To, že se vyhřívané stolky Galavito Heating Table objevily v novém kalendáři Ministerstva průmyslu a obchodu České republiky, jen dokazuje, že se jedná o velmi atraktivní a inovativní řešení venkovního topení. Fotografie vyhřívaných stolových podnoží Galavito Heating Table najdete v kalendáři od 44. do 48. týdne roku 2017.

Galavito stolky v kalendáři MPO

Pokud si chcete vyhřívané stolky, které hřejí od nohou, vyzkoušet, najdete je v těchto nejlepších restauracích a kavárnách: Terasa U Zlaté Studně nedaleko Pražského hradu, restaurace Bílý koníček na Staroměstském náměstí v Praze, Cafe Azyl a Restaurace Petr v Karlových Varech nebo nově v Kavárna co hledá jméno.

Jestliže si chcete vyhřívané stolky pořídit na svou předzahrádku, terasu nebo balkón a zpříjemnit si tak chvilky na čerstvém vzduchu, napište na info@galavito.cz nebo rovnou volejte na +420 736 177 368.

Menu