Galavito Heating Table na největší elektrotechnické události střední Evropy – veletrhu AMPER 2016

V uplynulém týdnu se společnost Galavito s.r.o. účastnila největší elektrotechnické události střední Evropy – veletrhu AMPER 2016 v Brně. Přestože návštěvníci veletrhu se rekrutovali spíše z řad odborníků, zajímajících se o elektrotechniku, automatizaci, osvětlení a zabezpečení, česká firma vyrábějící unikátní vyhřívané stolky Galavito Heating Table se na veletrhu, kterého se účastnilo 605 vystavovatelů z 23 zemí světa, rozhodně neztratila a zasloužila si značné mediální pozornosti.

Galavito Heating Table na veletrhu elektrotechniky AMPER 2016

O stolku s infrazářičem Galavito Heating Table informovali jak samotní organizátoři veletrhu zde, tak také internetový portál Volty.cz, který doslova napsal: „Z těchto expozic asi nejvíce „vyčnívala“ inovativní česká společnost Galavito s.r.o., která na sebe upoutala velkou pozornost návštěvníků se svým nápadem vyhřívaných stolků Galavito Heating Table určenými pro venkovní posezení na předzahrádkách a terasách během chladnějších dnů nebo večerů.

Tento velice užitečný nápad se zrodil v hlavách obou nynějších partnerů společnosti Galavito s.r.o. – slečny Ece Ergüney a pana Milana Hnátka, při jejich společné večeři nedaleko Galatské věže v Istanbulu. Od nápadu výroby takového vyhřívaného stolku na začátku roku 2013 k jeho realizaci na jaře 2015 vedla dlouhá cesta, na které se museli vypořádat s řadou technických a technologických překážek. Dnes už jejich jedinečný výrobek úspěšně používají nejlepší české restaurace a mladý tým také chystá další model jejich elektrického vyhřívaného stolku.“

Celý článek na Volty.cz, který se ohlíží za uplynulým veletrhem AMPER 2016 je k přečtení zde. Internetový portál Volty.cz také na svých stránkách hřející stoly Galavito Heating Table představil v samostatném článku zde.

Asi nejprestižnější mediální pozorností byl rozhovor výrobního ředitele Milan Hnátka pro Český rozhlas Plus, kde v reportáži představil Galavito Heating Table a jeho výhody. Celou reportáž z brněnského AMPERu 2016 si můžete poslechnout v audio archivu zde, nebo přečíst si ji také v článku na webových stránkách Českého rozhlasu.

Ředitelka prodeje a marketingu firmy Galavito s.r.o. Ece Ergüney říká: „Mezinárodní veletrh AMPER 2016 byl skvělou příležitostí představit široké veřejnosti a odborníkům inovativní stolky s infrazářičem Galavito Heating Table a hlavně je seznámit s přednostmi tohoto inovativního elektrického venkovního topení. Veletrh byl také také možností navázání nové spolupráce a potenciálních partnerství pro zahraniční trhy.“

Menu