V úterý 15. listopadu 2016 proběhl v Národním domě na Vinohradech již 14. ročník nejdůležitější podnikatelské akce roku – Den podnikatelů, který je pořádaný Asociací malých a středních podniků a živnostníků ČR.

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR) sdružuje na otevřené, nepolitické platformě malé a střední podniky a živnostníky i jejich organizace z celé České republiky. Pro své členy organizuje řadu informačních a vzdělávacích akcí, nabízí poradenskou činnost a řadu dalších služeb. AMSP ČR prosazuje zájmy malých a středních firem i živnostníků vůči vládě a dalším institucím a účastní se klíčových jednání ministerstev k novým zákonům týkajících se podnikatelského prostředí.

V dopoledních hodinách Dne podnikatelů roku 2016 proběhla valná hromada AMSP ČR a v odpoledních hodinách pak Česko-italské ekonomické fórum, kterého se účastnili čeští a italští podnikatelé a zástupci obou vlád. Po ekonomickém fóru také následovali B2B jednání českých a italských firem.

Za účasti prezidenta České republiky Miloše Zemana, 1. místopředsedy vlády a ministra financí Andreje Babiše a ministra průmyslu a obchodu Jana Mládka byl v 17 hodin zahájen slavnostní Galavečer, v jehož úvodu proběhla tradiční moderovaná diskuse zúčastněných pánů a předsedou představenstva AMSP ČR panem Karlem Havlíčkem.

Součástí slavnostního večera, kterým jako moderátorka hosty provázela paní Eva Svobodová, ředitelka Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR, bylo vyhlášení nejlepších firem roku v několika kategoriích: nejlepší rodinná firma, královna malého byznysu, nejlepší nápady začínajících podnikatelů a nástup a dekorování zástupců 23 profesních spolků zapojených do Roku řemesel 2016.

Na samém závěru galavečera Dne podnikatelů AMSP ČR také proběhlo losování o vyhřívaný stolek Galavito Heating Table, který do soutěže věnovala naše firma Galavito s.r.o. Náhodných výhercem je pan Ing. Vladimír Kopačka, MBA, kterému tímto velice gratulujeme!

V roce 2013 firma Galavito s.r.o. získala 3. místo v Grantovém programu AMSP ČR. Zároveň firmě Galavito s.r.o. byla v roce 2013 firmou AMPER Market udělena cena za nejinovativnější produkt.

Menu