Firma Galavito s.r.o. je na SAP Ariba a může tak oslovit hotely z celého světa

SAP Ariba je moderní online tržiště, které jednoduše spojuje kupující a prodávající. Jedná se o jedinečné online řešení, které umožňuje vyhledávání dodavatelů z celého světa, ti pak mohou nabídnout své produkty nebo služby zákazníkům na všech kontinentech. Tato moderní cloudová technologie, využívá propojenou ekonomiku a přináší velké příležitosti pro všechny firmy, které je dokáží využít.

Na tomto online tržišti nově také naleznete českou firmu Galavito s.r.o. vyrábějící vyhřívané stolky Galavito Heating Table, které jsou určené zejména jako venkovní topení pro restaurace a kavárny. Veřejný profil společnosti Galavito s.r.o. najdete na http://discovery.ariba.com/profile/galavito

Díky SAP Ariba může firma Galavito s.r.o. oslovit také velké hotelové řetězce typu Hilton a IHG, které přes toto cloudové řešení SAP Ariba zadávají své zakázky a poptávky.

Společnost Ariba působí na českém trhu již od roku 2004 a v Praze otevřela své zastoupení pro Evropu, Střední východ a Afriku. Společnost Ariba byla založena v USA v roce 1996 a je veřejně obchodovatelná na akciovém trhu Nasdaq. V současnosti je společnost Ariba lídrem na trhu v poskytování komplexních řešení v oblasti řízení výdajů včetně globálních sourcingových služeb a vyhledávání dodavatelů.

V roce 2012 se společnost Ariba stala součástí SAP a vznikla tak značka SAP Ariba. Společnost SAP ČR otevřela svoji pobočku v České republice v roce 1992 a dnes má zde více než 1200 zákazníků z nejrůznějších oborů.

Ariba Network vytváří síť, ve které se spojují nakupující s dodavateli, a tím oběma stranám usnadňuje vyhledávání nových obchodních příležitostí a kvalitních dodavatelů. V současné době Ariba Network sdružuje více než 2 miliony společností. Jednou z těchto firem je také česká firma Galavito s.r.o., jejíchž výrobky najdete v těch nejlepších hotelech a a restauracích.

Díky systému SAP Ariba tak může firma Galavito s.r.o. nacházet nové zákazníky po celém světa, kteří hledají vybavení pro své hotely, restaurace, kavárny a bary. Firma Galavito s.r.o. se tak může skutku stát globální společností exportující své unikátní výrobky do celého světa. Pokud se o jedinečném venkovním topení pro restaurace a kavárny chcete dozvědět více, podívejte se zde.

Menu