Stolové desky Topalit – kvalita pro profesionální gastroprovozy

Dejte svým vyhřívaným stolkům špičkové stolové desky rakouského výrobce Topalit. Získáte kvalitu, kterou oceníte zejména při použití v restauracích, kavárnách i barech. Jakost a odolnost však oceníte i při využití doma.

PRO NADMĚRNÉ UŽÍVÁNÍ I HRUBŠÍ ZACHÁZENÍ

Stolové desky Topalit bez problémů snesou nepříznivé venkovní vlivy, jsou robustní, tvarově stabilní a vyznačují se vysokou životností. Jsou navržené pro použití v profesionálních provozech, kde by levné stolové desky neobstály. Pro svou nejvyšší jakost a designové provedení jsou oblíbené i pro venkovní posezení v soukromí.

VÝHODY STOLOVÝCH DESEK TOPALIT

Laminovaný povrch dřevovláknité desky pro maximální výdrž

Venkovní stolové desky vynikají vysokou pevností a odolností proti vnikání vlhkosti. Jsou ideální pro použití na volném prostranství. Povrchová úprava desky je speciální vrstva XD surface, která velmi dobře odolává mechanickým nárazům i vlivům počasí. Desky vydrží i poměrně hrubé zacházení, například při každodenním uklízení venkovní zahrádky.

Stolové desky jsou odolné proti:

 • poškrábání
 • povětrnostním vlivům
 • zlomení a úderům tupou hranou
 • vysokým teplotám (krátkodobě 180 °C, dlouhodobě 90 °C)
 • vnikání vzdušné vlhkost
 • cigaretovému žáru
 • UV-záření
Jednoduchá údržba a dokonalá hygiena

Stolové desky Topalit skvěle zvládají venkovní použití na předzahrádkách i terasách. I při každodenním a náročném provozu je obsluha snadno ošetří, rychle utře a desky tak vypadají stále jako nové a plní svůj účel.

Kvalita s plnou recyklovatelností

Výroba lisovaných laminovaných stolových desek Topalit probíhá v Rakousku a kvalita je důsledně kontrolována v průběhu celého výrobního procesu. Jsou vyrobeny pouze ze dřeva z PEFC certifikovaných lesů, bez použití tropického dřeva. Stolové desky jsou také plně recyklovatelné.

Barvy a dekory ve 4 designech
 • Stone (kamenné dekory)
 • Wood (dřevěné dekory)
 • Design (zajímavé a nevšední designové dekory)
 • Uni (jednobarevné dekory)

Podrobnější nabídku velikostí a dekorů stolových desek Topalit najdete zde.

Rozměry stolových desek Topalit

Nejmenší čtvercové stolové desky dodáváme od velikosti 60 x 60 cm a kruhové desky začínají od průměru 60 cm. V nabídce pro vás máme dále rozměry 70 × 70 cm, 80 × 80 cm a další.

Pro individuální nabídku stolových desek nás kontaktujte. Díky široké nabídce stolových desek lze tedy efektivně využít prostor a optimálně uspořádat interiér každé restaurace či kavárny.

Dodací lhůty 2 až 6 týdnů

Standardní dodací lhůta stolových desek je 2 až 6 týdnů. Kratší termín dodání je možný po ověření skladové dostupnosti u výrobce.

NEVÁHEJTE NÁM NAPSAT A RÁDI VÁM PORADÍME A VYPRACUJEME NEZÁVAZNOU CENOVOU NABÍDKU

 Napište nám, o kolik stolových desek máte zájem, jaký rozměr, typ a jaký dekor se vám nejvíce líbí. Rádi vám nezávazně vypracujeme cenovou nabídku a budeme Vás informovat o termínu dodání.

DALŠÍ PRODUKTY

Bistro Duo
Resto

Napište nám
Kontakty

info@galavito.cz

+420 736 177 368

ADRESA

Feřtekova 562/24,
181 00 Praha 8 – Bohnice,
Česká republika

Galavito s.r.o.

Firma Galavito s.r.o. je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 211581.

IČO 01776703

DIČ CZ01776703 (Plátce DPH)