Díky přímé spolupráci s rakouským výrobcem stolových desek Topalit jsme schopni všem zákazníkům dodat venkovní stolové desky v různé škále rozměrů a široké paletě zvolených dekorů.

Classicline

Stolové desky Topalit řady Classicline jsou vyráběny lisováním do forem a jejich povrch je opatřen speciální vrstvou XD surface, která zaručuje, že stolová deska odolá povětrnostním vlivům, vysokým teplotám (až do 180 °C) a také poškrábání a případným tupým nárazům. Stolové desky také nenasákávají vodu, takže mohou být na dešti. Hladký povrch desky se také snadno čistí a udržuje. Tloušťka stolových desek řady Classicline je od 16,5 mm po 18 mm dle velikosti. Hrana desky má tloušťku mezi 26 až 34 mm.

Smartline

Firma Topalit kromě klasické řady venkovních stolových desek vyrábí také desky Smartline, které jsou lisované do formy stejnou technologií jako klasické, ale vyznačují se modernějším minimalistickým tenkým designem. Tloušťka stolových desek Smartine je pouhých 16,5 mm a hrana desky je skoro neznatelná. Stolové desky Smartline se vyrábějí v různých rozměrech, ale nejžádanější jsou čtvercové desky v rozměrech 70x70cm, 80x80cm nebo kruhové o průměru 70cm a 80cm. Další možné rozměry můžeme zajistit na základě nezávazné poptávky. Desky jsou vhodné k použití jak v interiérech, tak na venkovních terasách.

Všechny stolové desky Smartline mají také povrch upravený vrstvou XD surface, která zvyšuje odolnost proti opotřebení a poškrábání. U stolových desek Smartline je možné vybrat dekor ze široké palety designů od imitace kamene, dřeva, přes zajímavé moderní dekory až po jednobarevné dekory řady Uni.

Kontaktujte nás a rádi Vám připravíme nezávaznou cenovou nabídku.

Firma Topalit nabízí barvy a dekory ve 4 designových kategoriích:
  • Stone (kamenné dekory)
  • Wood (dřevěné dekory)
  • Design (zajímavé a nevšední designové dekory)
  • Uni (jednobarevné dekory)

Zobrazené barvy nemusejí přesně odpovídat reálnému odstínu. Na přání můžeme také zajistit stolové desky (pláty) s firemním logem, nebo reklamním potiskem na přání.

Napište nám a rádi Vám poradíme nebo vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku

Napište nám o kolik stolových desek máte zájem, jaký rozměr, typ a jaký dekor se Vám nejvíce líbí. Rádi Vám nezávazně vypracujeme cenovou nabídku a budeme Vás informovat o termínu dodání.

 

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a uděláme vše proto, abychom mohli splnit Vaše přání a požadavky.

 

Můžete nám také napsat, pokud se chcete na cokoliv zeptat, nebo pokud máte dotaz týkající se stolových desek nebo našeho vyhřívaného stolku Galavito Heating Table.

 

info@galavito.cz

+420 736 177 368