Stolové desky SM France – design bez lepených spojů

Vybavte provoz či domov univerzálními stolovými deskami SM France, které se hodí pro exteriér i interiér. Absence lepených krajů a spojů zaručuje jedinečnou odolnost proti mechanickému poškození a polití tekutinami.

PRO KAŽDODENNÍ POUŽITÍ UVNITŘ I VENKU

Stolové desky SM France jsou díky svým vlastnostem vhodné do profesionálních provozů, jako jsou restaurace, kavárny, bary, ale také pro posezení v soukromí. Vyznačují se snadnou údržbou, velmi vysokou odolností a dlouhou životností. Vyberte si ze široké nabídky barev, rozměrů a tvarů.

VÝHODY STOLOVÝCH DESEK SM FRANCE

Technologie pro nejvyšší zátěž

Stolové desky SM France jsou vyrobené z tvarově lisovaného laminovaného materiálu, který je konstruovaný přímo pro gastro provozy. Všechny hrany jsou zaoblené, desky nemají lepené spoje, což podporuje jejich lehkou údržbu, odolnost a výdrž. Pro své výborné vlastnosti se hodí i pro nekomerční použití.

Stolové desky jsou odolné proti:

  • poškrábání
  • povětrnostním vlivům
  • zlomení a úderům tupou hranou
  • vysokým teplotám (krátkodobě 180 °C, dlouhodobě 90 °C)
  • vnikání vzdušné vlhkost
  • cigaretovému žáru
  • UV-záření
Snadná údržba pro dokonalou hygieničnost

Stolové desky SM France se díky svým vlastnostem jednoduše udržují, ať už při každodenním provozu na zahrádkách, nebo doma při venkovním posezení s přáteli. Povrch vždy postačí utřít vlhkým hadrem.

Nejpopulárnější dekory
Rozměry stolových desek SM France

Mezi nejběžnější rozměry vhodné pro naše vyhřívané stolky Galavito Heating Table patří 70 × 70 cm pro model RESTO a kulaté desky o průměru 70 nebo 80 cm pro model BISTRO. Stolové desky SM France jsou vhodné pro naše vyhřívané stolové podnože Galavito Heating Table, na které se snadno přimontují 8 samořeznými šroubky do dřeva.

Dodací lhůty 2 až 6 týdnů

Standardní dodací lhůta stolových desek je 2 až 6 týdnů. Kratší termín dodání je možný po ověření skladové dostupnosti u výrobce.

NEVÁHEJTE NÁM NAPSAT A RÁDI VÁM PORADÍME A VYPRACUJEME NEZÁVAZNOU CENOVOU NABÍDKU

Napište nám, o kolik stolových desek máte zájem, jaký rozměr, typ a jaký dekor se vám nejvíce líbí. Rádi vám nezávazně vypracujeme cenovou nabídku a budeme Vás informovat o termínu dodání.

DALŠÍ PRODUKTY

Bistro Duo
Resto

Napište nám
Kontakty

info@galavito.cz

+420 736 177 368

ADRESA

Feřtekova 562/24,
181 00 Praha 8 – Bohnice,
Česká republika

Galavito s.r.o.

Firma Galavito s.r.o. je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 211581.

IČO 01776703

DIČ CZ01776703 (Plátce DPH)