Hotspot image

Vyhřívaný stolek RESTO

Uspokojte potřeby hostů, kteří si chtějí i při studenějším počasí užívat chvíle strávené venku. Vybavte svou předzahrádku designovým infrazářičem: Prodloužíte venkovní sezónu, nalákáte více hostů, zvýšíte zisky a přitom se vám investice vrátí do měsíce.

UKLIDŇUJÍCÍ TEPLO PRO POHODOVÉ VENKOVNÍ POSEZENÍ

Ekologický venkovní infrazářič Galavito Heating Table RESTO je navržený pro nerušené posezení hostů na předzahrádkách restaurací a kaváren při chladném počasí. U kávy či oběda si tak vychutnají čas strávený venku, který podpoří sálavé topení. Vyhřívaný stolek RESTO nachází oblibu také při nekomerčním použití: Doma na terase, pergole, verandě či zahradě.

Ve všech případech zdroj tepla integrovaný do stolové podnože zahřívá od nohou a zpříjemňuje čas strávený venku.

Technické parametry

 • Výška stolové nohy bez stolové desky: 72 cm
 • Váha stolové nohy bez stolové desky: 15 kg
 • Rozměry stolové základny: 45 x 45 cm
 • Zdroj energie: 230V ~50 Hz
 • Výkon topné zářivky: 1,2 kW

 • Stupeň krytí: IP44

VÝHODY VYHŘÍVANÉHO STOLKU RESTO

Rychlé teplo za pár sekund a v okruhu 360 °

Jakmile hosté k venkovnímu infrazářiči usednou, během několika vteřin je obejme náruč komfortního tepla. RESTO hřeje od nohou a směřuje jen tam, kam má. Lidé se u vás rádi zdrží, protože pocit nezaměnitelného pohodlí je nepustí.

Pohodlí hostů za 3 Kč/hod.

Tepelný komfort vyvolá u hostů pocity jedinečného pohodlí. Na předzahrádku se budou pravidelně vracet na jaře i na podzim. Prodloužíte venkovní sezónu, zvýšíte tržby a získáte věrné zákazníky. Investice do hřejivého venkovního posezení se vám rychle vrátí (provoz plynového topení stojí od 30 Kč/hod.).

Elegantní styl lákající hosty

Stolová podnož se zabudovaným infrazářičem výborně funguje a zároveň dokáže dotvořit celkově zajímavý styl předzahrádky. K podnoži můžete použít svou stolovou desku, nebo si vybrat z naší široké palety tvarů a designu.

Venkovní hřejivé posezení, které nemusíte uklízet

RESTO je odolný proti větru i stříkající vodě, a proto dlouho vydrží. Zabírá méně místa a je mnohem výkonnější a úspornější, než nevzhledné plynové zářiče.

Bezpečný provoz podložený certifikací

Venkovní infrazářič splňuje přísné české a evropské bezpečnostní normy. Jeho používání je tak bezpečné venku při komerčním i nekomerčním používání i pro nejmenší a domácí mazlíčky, kteří se nemohou nijak zranit.

Přizpůsobení pro posílení značky

Podpořte s venkovním infrazářičem RESTO svou vlastní značku. Po domluvě vám podnož vyhřívaného stolku vyzdobíme vaším logem či designovým vzorem. Vaši zákazníci si vás nikdy s nikým nespletou.

PODROBNOSTI O VYHŘÍVANÉM STOLKU RESTO

 • Všechny výhody infra topení Galavito Heating Table

  Objevte všechny benefity vyhřívaných stolků Galavito Heating Table. Mimo jiné získáte konkurenční výhodu a zvýšíte zisky.

 • Galavito Heating Table slouží v restauracích i doma

  Vyhřívané stolky Galavito Heating Table skvěle slouží na předzahrádkách restaurací i doma na pergolách a terasách. Podívejte se kde.

 • Proč dát přednost Galavito Heating Table před plynovým topením?

  Klasické plynové zářiče vás stojí od 30 Kč/hod. Infratopení Galavito Heating Table jen 3 Kč/hod. Prohlédněte si další srovnání.

 • Návod k použití Galavito Heating Table RESTO

  Prohlédněte si návod na použití vyhřívaného stolku Galavito Heating Table RESTO. V pdf objevíte i technickou specifikaci.

DALŠÍ PRODUKTY

BISTRO DUO
Stolové desky

Napište nám
Kontakty

info@galavito.cz

+420 736 177 368

ADRESA

Feřtekova 562/24,
181 00 Praha 8 – Bohnice,
Česká republika

Galavito s.r.o.

Firma Galavito s.r.o. je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 211581.

IČO 01776703

DIČ CZ01776703 (Plátce DPH)