NÁPAD NÁM VNUKLA JEDNA CHLADNÁ A DEŠTIVÁ ZIMNÍ NOC

Psal se rok 2013. Seděli jsme v Istanbulu, hleděli na symbolickou Galatskou věž ze 14. století a byla nám hrozná zima: Kapky se snášely na naše hlavy a chlad měnil krásné chvíle v nečas. Přáli jsme si něco, co by nás příjemně zahřálo a přitom nás nenutilo opustit venkovní prostředí. V tu chvíli se náš sen začínal zhmotňovat…

A právě symbol Istanbulu, Galatská věž, dala jméno našemu kreativnímu nápadu, odhodlání a podnikatelskému snu – designovému elektrickému topení, které lidem dopřeje pohodlné venkovní posezení.

Vyhřívaný stolek Galavito Heating Table jsme vyvinuli, aby spolehlivě fungoval za každých podmínek, byl bezpečný a poskytoval uživatelům příjemné chvilky. Kombinuje orientální eleganci s evropskou praktičností.

První kroky ve vývoji jsme učinili společně s Českým vysokým učením technickým v Praze (ČVUT). Všechny naše aktivity od výroby po recyklaci výrobků činíme s ohledem na životní prostředí a minimalizaci dopadů na něj.

Naše elektrické venkovní topení umístěné ve stolové podnoži používá řádka podniků i domácností. Díky jejich zpětné vazbě pokračujeme ve vývoji, abychom docílili maximální spokojenosti našich zákazníků.

Za Galavito, Ece Ergüney a Milan Hnátek

DALŠÍ PRODUKTY

Bistro Duo
Resto

Napište nám
Kontakty

info@galavito.cz

+420 736 177 368

ADRESA

Feřtekova 562/24,
181 00 Praha 8 – Bohnice,
Česká republika

Galavito s.r.o.

Firma Galavito s.r.o. je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 211581.

IČO 01776703

DIČ CZ01776703 (Plátce DPH)