Hotspot image

Vyhřívaný stolek BISTRO DUO

Nenechte postávat své hosty jenom tak před svou restaurací či kavárnou. Umožněte jim vypít si šálek kávy či zakouřit si venku i během chladných dní ve stoje, nebo na barové židličce. Využijte vyhřívaný stolek BISTRO DUO s integrovaným tepelným zářičem pro návštěvníky, kteří rádi stojí venku.

KÁVA ČI CIGARETA VENKU VE STOJE SE SLASTNÝM TEPLEM OD NOHOU

Venkovní elektrické topidlo Galavito Heating Table BISTRO DUO slouží k zahřátí stojících hostů, kteří si chtějí i při nepříznivém počasí venku v klidu vychutnat svou cigaretu, kávu, nebo si promluvit s přáteli. Vyhřívaný stolek je vybavený 109 cm vysokou podnoží se 2 infratrubicemi, díky kterým je možné regulovat intenzitu topení. Hosté si tak díky zahřívání naplno užijí pobyt venku před restaurací, na předzahrádce či terase.

Proměňte nepříjemně strávené venkovní chvíle svých hostů v radostný zážitek, během kterého vyženete zimu.

Technické parametry

 • Výška stolové nohy bez stolové desky: 109 cm
 • Váha stolové nohy bez stolové desky: 25,5 kg
 • Zdroj energie: 230V ~50 Hz
 • Výkon topné zářivky: 2×1,2 kW

 • Stupeň krytí: IP44

VÝHODY VYHŘÍVANÉHO STOLKU BISTRO DUO

Zahřátí hosté ve vteřině a v okruhu 360 °

Všichni hosté se při stoupnutí ke stolku s venkovním tepelným zářičem ihned zahřejí. BISTRO DUO je vybavený 2 infratrubicemi, které sálají po celém okruhu stolku během několika vteřin po zapnutí. Hosté nebudou řešit nic jiného, než jak si čas strávený u vás užívají.

Jedinečný komfort pro hosty od 3 Kč/hod.

Zahřátý host rovná se spokojený host. Investice do vyhřívaného stolku se vám vyplatí a rychle vrátí: Zákaz kouření kuřáky vyhnal ven a vy jim můžete dopřát to, co jinde v chladných dnech na jaře, na podzim i v zimě nemají – nemusejí spěchat a vychutnají si svůj požitek teple.

2 infratrubice pro regulaci teploty

Venkovní tepelný zářič BISTRO DUO je vyzbrojený 2 topnými infratrubicemi: Poskytují dostatek tepla i při velmi nepříznivém počasí – můžete zapnout jednu, nebo obě naráz. Ovládáte nejenom míru tepelného záření, ale také kontrolujete spotřebu.

Vkusný doplněk dolaďující styl

Výhřevný stolek pro stojící hosty výborně funguje, ale svým designem také vábí zákazníky. Jedinečný styl zaujme na první pohled a vzbuzuje v hostech zvědavost. Rádi si ho vyzkouší, povypráví o něm svým přátelům a šíří dobrou pověst vaší značky. Stolek lze navíc opatřit světlem v základně.

Bez uklízení a se snadnou údržbou

BISTRO DUO se nezalekne silného větru, ani stříkající vody. Na přání lze stolek opatřit bezpečnostním okem určeným k zabezpečení řetězem či ocelovým lankem.

Provoz bez rizika s maximální bezpečností

Venkovní infrazářič splňuje přísné české a evropské bezpečnostní normy. Jeho každodenní provoz je tak bezpečný při používání venku na zahrádkách, terasách i pergolách. Dospělí, děti, ani domácí mazlíčci se nemohou žádným způsobem zranit.

Úpravy na míru pro budování vaší značky

Doveďte své vyhřívané stolky k naprosté dokonalosti. BISTRO DUO rádi upravíme podle vašich představ: Můžeme ho doplnit vaším logem, vzorem a samozřejmě stolovou deskou dle vašeho výběru. Díky tomu budete nezaměnitelní.

PODROBNOSTI O VYHŘÍVANÉM STOLKU BISTRO DUO

 • Všechny výhody infra topení Galavito Heating Table

  Objevte všechny benefity vyhřívaných stolků Galavito Heating Table. Mimo jiné získáte konkurenční výhodu a zvýšíte zisky.

 • Galavito Heating Table slouží v restauracích i doma

  Vyhřívané stolky Galavito Heating Table skvěle slouží na předzahrádkách restaurací i doma na pergolách a terasách. Podívejte se kde.

 • Proč dát přednost Galavito Heating Table před plynovým topením?

  Klasické plynové zářiče vás stojí od 30 Kč/hod. Infratopení Galavito Heating Table jen 3 Kč/hod. Prohlédněte si další srovnání.

 • Návod k použití Galavito Heating Table BISTRO DUO

  Prohlédněte si návod na použití vyhřívaného stolku Galavito Heating Table RESTO. V pdf objevíte i technickou specifikaci.

DALŠÍ PRODUKTY

Resto
Stolové desky

Napište nám
Kontakty

info@galavito.cz

+420 736 177 368

ADRESA

Feřtekova 562/24,
181 00 Praha 8 – Bohnice,
Česká republika

Galavito s.r.o.

Firma Galavito s.r.o. je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 211581.

IČO 01776703

DIČ CZ01776703 (Plátce DPH)