Vyhřívaný stolek RESTO

14900  + DPH 21 %

Uspokojte potřeby hostů, kteří si chtějí i při studenějším počasí užívat chvíle strávené venku. Prodloužíte venkovní sezónu, nalákáte více hostů, zvýšíte zisky a přitom se vám investice vrátí do měsíce.

Ekologický venkovní infrazářič je navržený pro nerušené posezení hostů na předzahrádkách restaurací a kaváren při chladném počasí. U kávy či oběda si tak vychutnají čas strávený venku, který podpoří sálavé topení. Vyhřívaný stolek RESTO nachází oblibu také při nekomerčním použití – doma na terase, pergole, verandě či zahradě.

Ve všech případech zdroj tepla integrovaný do stolové podnože zahřívá od nohou a zpříjemňuje čas strávený venku

Kategorie:

Popis

Bez stolové desky. Pro její výběr navštivte prosím sekci Stolové desky.
Výška 72 cm a váha 15 kg.
Rozměry stolové základny: 45 × 45 cm
Zdroj energie: 230V ~50 Hz. Výkon topné zářivky: 1,2 kW
Stupeň krytí: IP44

Výhody vyhřívaného stolku RESTO

Zahřátí hosté ve vteřině a v okruhu 360 °
Všichni hosté se při stoupnutí ke stolku s venkovním tepelným zářičem ihned zahřejí. RESTO je vybavený 2 infratrubicemi, které sálají po celém okruhu stolku během několika vteřin po zapnutí. Hosté nebudou řešit nic jiného, než jak si čas strávený u vás užívají.

Jedinečný komfort pro hosty od 3 Kč/hod.
Zahřátý host rovná se spokojený host. Investice do vyhřívaného stolku se vám vyplatí a rychle vrátí. Zákaz kouření kuřáky vyhnal ven a vy jim můžete dopřát to, co jinde v chladných dnech na jaře, na podzim i v zimě nemají – nemusejí spěchat a vychutnají si svůj požitek v teple.

2 infratrubice pro regulaci teploty
Venkovní tepelný zářič RESTO je vyzbrojený 2 topnými infratrubicemi: Poskytují dostatek tepla i při velmi nepříznivém počasí – můžete zapnout jednu, nebo obě naráz. Ovládáte nejenom míru tepelného záření, ale také kontrolujete spotřebu.

Vkusný doplněk dolaďující styl
Výhřevný stolek pro stojící hosty výborně funguje, ale svým designem také vábí zákazníky. Jedinečný styl zaujme na první pohled a vzbuzuje v hostech zvědavost. Rádi si ho vyzkouší, povypráví o něm svým přátelům a šíří dobrou pověst vaší značky. Stolek lze navíc opatřit světlem v základně.

Bez uklízení a se snadnou údržbou
RESTO se nezalekne silného větru, ani stříkající vody. Na přání lze stolek opatřit bezpečnostním okem určeným k zabezpečení řetězem či ocelovým lankem.

Provoz bez rizika s maximální bezpečností
Venkovní infrazářič splňuje přísné české a evropské bezpečnostní normy. Jeho každodenní provoz je tak bezpečný při používání venku na zahrádkách, terasách i pergolách. Dospělí, děti, ani domácí mazlíčci se nemohou žádným způsobem zranit.

Úpravy na míru pro budování vaší značky
Doveďte své vyhřívané stolky k naprosté dokonalosti. RESTO rádi upravíme podle vašich představ: Můžeme ho doplnit vaším logem, vzorem a samozřejmě stolovou deskou dle vašeho výběru. Díky tomu budete nezaměnitelní.

Ke stažení

Návod na použití vyhřívaného stolku Galavito Heating Table RESTO (PDF, xx KB)

Infratopení Galavito Heating Table Vás přijde jen na 3-5 Kč/hod.
Klasické plynové zářiče Vás ale stojí od 30 Kč/hod, nutí před hosty manipulovat s plynovými lahvemi a složitě zapalovat plynovou lampu/zářič.

Menu